Květen 2013

31.5. 2013

31. května 2013 v 19:05 | Lottie |  Z deníku Lottie
Zdárec, tak ňejak jsem dneska dostala chuť si napsat článek jenom o mě . Prostě deníček ..
Napřed jsem si říkala, že je to na nic, ale když už je to můj blog, tak proč nenapsat taky pár věcí o mě, (stejně to nikdo nečte :DD).
***Pár info: Jsem mladá slečna, (věk radši říkat nebudu, normálně se za něho nestydím, ale na blogu trochu jo ;-)), mám hnědé vlasy, modré oči a věčně vysmátou pusu,..Měřím jenom 160 cm a tak to taky asi zůstane...Miluju svou rodinu (včetně mojí micky :D), své šílené a úžasné přátele, a taky svého kluka :). Jsem milá, přátelská ale hodně rychle se nechám vytočit, a stejně rychle pak zase vychladnu. Ráda říkám totální kraviny, někdy se prostě chovám jako kdyby mi bylo teprve 5 a doufám, že to tak ještě dlouho zůstane, protože já nikdy nechci být stará a rozumná, prostě chci být navždy dítě srdcem i duší !!! :-D
Hmm, tákže dnešek bych ohodnotila na výbornou, protože celý den jsem se měla proč smát a měla jsem spoustu energie (což možná bude tím, že jsem ráno hodně zaspala :D). Teď si sedím doma, v pohodlném křesílku s vrnící a nechutně slintající tlustou kočkou na klíně a jsem maximálně spokojená a šťastná. V poslední době jsem totiž šťastná, (ale zaťukáme :P)...Je mi jedno, že lidi nechcou, abych byla šťastná, já prostě jsem a basta. Nikdo mi to štěstí nepřekazí, (znovu zaťukáme, áno, jsem hrozně pověrčivá).
Taky přemýšlím, že si asi změním design, ale moc se do toho nehrnu, protože mi to fakt nejde, vždycky nevím co vymyslet a strašně se u toho rozčiluju :-D.
Calvin Harris - I need your love...
Ta písnička mě vážne dostává, i s tím klipem..pořád dokola a dokola...

Youtube? Bacha ať se neztapníš!

30. května 2013 v 15:22 | Lottie |  Když Lottie kecá
Ahojky, noo tak za tento týden jsem moc aktviní nebyla...Ikdyž jsem na blog myslela, měla jsem i důležitější věci na práci. Dneska jsme chtěly jít s kámoškou běhat, ale počasí nám vůbec nepřeje, tak nevím..ale konec žvatlání o mě, tento článek se týká něčeho jiného. Týká se trapných, otřesných videí na Youtube.

Jde o videa lidí, kteří se kvůli Youtube dost ztrapnili, ať už vlastní vinou nebo ne. Dnešní deb*ilita je tak vysoká, že jí někteří jedinci využívají, aby vidělali peníze. Achjo.

1. Skupina: Dementi, kteří dělají trapná videa o líčení
Upozornění: na tohle video se podívej, pouze pokud si člověk se silnou povahou, za následky nejsem zodpovědná.
Názory na toto video jsou různé, někteří říkají že je hrozně trapná, někteří zase že ukazuje, jak se chovají dnešní holky a já zase říkám, že se tohle video na Youtube nikdy nemělo dostat.
Na Youtube je další spousta takových šílených videí, tohle byl jenom jeden šílený příklad :D.

2. Skupina: Dementi, kteří dělají trapné videoodpovědi
Tááák neděste se :D nebudu tady psát o blogerkách, které dělají videoodpovědi o líčení a různé recenze, to spíš obdivuju, protože sama bych to ani nezvládla ..ale týká se to zase malých holek, které na svůj úžasný blogísek točí videa, ve kterých ukazují kosmetiku a odpovídají na otázky (což by bylo samozřejmě úplně normální, kdyby nešlo o 9ti leté holky :D). No cooo, u takových videí se člověk aspoň zasměje.


2. Skupina: Dementi, kteří dělají trapná videa a vydělávají si tím
Jan Zelenka. Je to gay. Chová se až příliš zženštile.
Ale to je zřejmě jeho záměr. Videa mají pouze přilákat pozornost, což se mu zatím docela dost doří a na YT mu to docela vydělává. Většina lidí ho nenávidí, ale na jeho videa se i přesto podívá, ale z toho má taky Zelenka výdělek, takže fájn :D. Pro mě vážně nepochopitelné, ale můžu mu jenom přát štěstí,..

***Ehmm...asi je divný, že hned první článej už hejtuju a to se určitě mnohým z vás nelíbí, ale já jsem si prostě potřebovala ulevit :P. Slibuju, že další článek bude hodně pozitivní, abych si ten dnešní vynahradila. Vím, že YT je taky tak trochu zlo, protože někdy se tam dostanou videa, o kterých majitel ani neví a tak se pomocí někoho nevědomky ztrapní (to se Honzíka samozřejmě netýká, Honzík pozornost rád :D). Možná jsem to trošku přehnala, ale co kdyžtak mi to napište do komentářů, abych věděla. :-)

Hi!

25. května 2013 v 10:20 | Lottie |  Když Lottie kecá
Zdravím příteli, pokud tohle čteš zřejmě si omylem narazil na blog mladé začínající blogerky. :-)
Tohle není můj první blog, asi tak pátý :D, ale ty předtím stály za nic, protože články (jestli se teda tomu tak dalo říkat), které jsem přidávala byly jenom o obrázcích z internetu a po ňějakých smysluplných článcích nebylo na blogu ani stopy, takže tímto blogem si to chci vynahradit.
Budu se snažit být aktivní a psát pokud možno zajímavé články, které budou o tom, co mě zajímá, což je hudba, kluci, móda, ale taky různé jiné věci, prostě co mě napadne. :P Možná si někdy tady budu psát tyk trochu deníček, ale to jen někdy, protože blog jako deníček neberu, na to mám ten vlastní :DD.
PS. Nejde mi o komentáře ani o váš obdiv, dělám to pro sebe, protože mě to baví ;).
Snad mi to aspoň nějakou tu chvíli vydrží..