Youtube? Bacha ať se neztapníš!

30. května 2013 v 15:22 | Lottie |  Když Lottie kecá
Ahojky, noo tak za tento týden jsem moc aktviní nebyla...Ikdyž jsem na blog myslela, měla jsem i důležitější věci na práci. Dneska jsme chtěly jít s kámoškou běhat, ale počasí nám vůbec nepřeje, tak nevím..ale konec žvatlání o mě, tento článek se týká něčeho jiného. Týká se trapných, otřesných videí na Youtube.

Jde o videa lidí, kteří se kvůli Youtube dost ztrapnili, ať už vlastní vinou nebo ne. Dnešní deb*ilita je tak vysoká, že jí někteří jedinci využívají, aby vidělali peníze. Achjo.

1. Skupina: Dementi, kteří dělají trapná videa o líčení
Upozornění: na tohle video se podívej, pouze pokud si člověk se silnou povahou, za následky nejsem zodpovědná.
Názory na toto video jsou různé, někteří říkají že je hrozně trapná, někteří zase že ukazuje, jak se chovají dnešní holky a já zase říkám, že se tohle video na Youtube nikdy nemělo dostat.
Na Youtube je další spousta takových šílených videí, tohle byl jenom jeden šílený příklad :D.

2. Skupina: Dementi, kteří dělají trapné videoodpovědi
Tááák neděste se :D nebudu tady psát o blogerkách, které dělají videoodpovědi o líčení a různé recenze, to spíš obdivuju, protože sama bych to ani nezvládla ..ale týká se to zase malých holek, které na svůj úžasný blogísek točí videa, ve kterých ukazují kosmetiku a odpovídají na otázky (což by bylo samozřejmě úplně normální, kdyby nešlo o 9ti leté holky :D). No cooo, u takových videí se člověk aspoň zasměje.


2. Skupina: Dementi, kteří dělají trapná videa a vydělávají si tím
Jan Zelenka. Je to gay. Chová se až příliš zženštile.
Ale to je zřejmě jeho záměr. Videa mají pouze přilákat pozornost, což se mu zatím docela dost doří a na YT mu to docela vydělává. Většina lidí ho nenávidí, ale na jeho videa se i přesto podívá, ale z toho má taky Zelenka výdělek, takže fájn :D. Pro mě vážně nepochopitelné, ale můžu mu jenom přát štěstí,..

***Ehmm...asi je divný, že hned první článej už hejtuju a to se určitě mnohým z vás nelíbí, ale já jsem si prostě potřebovala ulevit :P. Slibuju, že další článek bude hodně pozitivní, abych si ten dnešní vynahradila. Vím, že YT je taky tak trochu zlo, protože někdy se tam dostanou videa, o kterých majitel ani neví a tak se pomocí někoho nevědomky ztrapní (to se Honzíka samozřejmě netýká, Honzík pozornost rád :D). Možná jsem to trošku přehnala, ale co kdyžtak mi to napište do komentářů, abych věděla. :-)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama