Červen 2013

Bitch please, I am baby!

22. června 2013 v 19:49 | Lottie |  Z deníku Lottie
Vážení imaginární čtenáři dneska je sobota.
Ale připadá mi jako neděle.
Ale pořád je sobota.
No coment.
-.-

Ááááh, už se to blíží! :3 Za týden vyrážíme se ''sestrou'' (název pro nejlepší kamarádku, protože se mi moc nelíbí říkat nejlepší kamarádka, je to dlouhý a divný a BFF se mi říkat nechce, je to totiž trapný :P) a její rodinou k moři do Itálie. Na oplátku potom zase ona jede s mojí rodinou do Chorvatska. Ani doufám nemusím psát, jak se tam těšíme.
Protože se tam těšíme tááááááááááááááááááááákhle moc a ještě víc.

Nikdy nechci vyrůst!
Nooo, na jednu stranu chci být pořád hravé dítě a dělat pořád stejný kraviny jako teď, ale na druhou stranu chci být zase dospělá a chci se o sebe starat sama.
Až budu dospělá, tak budu fakt pořádně hravý dospělák, to bude vážně šílená kombinace, ale já se nevzdám :D. No prostě kompromis.

Nyní, když jsem si prožila pár dní se spálenými rameny a přismahnutým obličejem se můžu pochlubit pěkně bronzovou pokožkou :3. Úžasný pocit, ale mám chuť se opálit ještě víc.
Je mi trochu blbí, že o tom píšu každý den, ale prostě se v opalování dost vyžívám, takže asi tak :P.

Nevím vůbec proč, ale ta nová písnička Miley mě vážně dost vzala.
Dneska ji poslouchám už tak asi po třicáté. Pravděpodobně se mi asi brzo omrzí, protože tak je to se všemi písničkami, které poslouchám pořád dokola.
To je pak nechci ani slyšet, ale ''We can't stop'' se mi pořád hrozně líbí.

JAMBO BWANA - HAKUNA MATATA

Stará, ale pořád dobrá :-). Hakuna Matata znamená 'to je v pořádku' nebo 'žádnej problém' nebo něco v podobném slova smyslu.
Tahle písnička mě vždycky dokáže aspoň trochu dostat do pohody, když je mi zrovna špatně.
Hakuna Matata se objevila ve filmu Lví král, ale mě se nejvíce líbí v tomto podání.

Takže se s vámi pro dnešek loučím.
Hakuna Matata.

Do smrti toho musíme ještě hodně stihnout!

21. června 2013 v 17:27 | Lottie |  Z deníku Lottie
Táák, vrátila jsem se zpátky z výletu, takže jsem docela utahaná, ale i přes to všechno horko a dusno jsem nakonec spokojená.
Měli jsme jít se třídou na Pálavu, ale vzhledem k tomu že bylo přes 30 stupňů to i naše odhodlaná třídní vzdala a radši jsme počkali na další bus, takže místo 17ti km jsme jich ušli jenom asi 10.
Bylo strašně horko a od všech žáků bylo slyšet ustavičné stěžování, takže ani učitelky zrovna nebyly v sedmém nebi.
Naštěstí jsme se cestou 2x příjemě zchladily, jen škoda že na tom slunci jsme potom zase bleskově uschly. Každopádně nejlepší určitě bylo koupání v bazénu u dědečka jednoho od té doby velmi oblíbeného spolužáka :D ale to nebudu rozvádět. Prostě super.
Když jsme poprvé spatřili, kde máme spát, tak jsme si mysleli že je to kravín, ale nakonec to nebylo až tak stražné, všichni jsme přežili a dokonce jsme si tam užili spoustu srandy. Prakticky pořád jsme se smáli, protože bylo pořád čemu.
Docela mě překvapilo, že jsme tak skvělý kolektiv. Rozumím si tam skoro se všema, prostě si s nima mám pořád co říct. Navíc držíme při sobě, ikdyž se známe teprv chvíli. Taky mě tam spoustu spolužáků překvapilo, jak dokážou spolupracovat nebo jsem si prostě s někým začala rozumět, dokonce i z lidma, které jsem dřív trochu odsuzovala. Toho teď lituju a jsem za ten výlet vděčná, i přesto že jsme se tam dlouho plahočili v horku to zato stálo a určitě bych si to někdy zopakovala :D.
Jsou to smradi. Ale moji milovaní smradi.

Včera kamarádka pořád mluvila o svém pohřbu, co tam bude hrát za hudbu, kolik lidí přijde a že všichni budou brečet. Bylo to vážně děsný poslouchat, ze smrti mám fakt obavu a snažím se na to nemyslet, ale jak tak o tom mluvila přidalo se k ní spoustu lidí a stal se z toho úplný ''debatní pohřební kroužek''.
To mělo určitě na svědomí to horko, naštěstí je to potom všechny přešlo a začali mluvit prozměnu o duších, což mě taky děsí, ale už jsem to nemusela poslouchat, protože jsme si šly s kamarádkou raději povídat jinam.

Moje ramena se začli loupat a mají rudě červenou barvu. Opalovák selhal :D.

Nový song Miley Cyrus ! :-)
Spousta lidí na ni poslední dobou nadává na to, že si ostříhala svoje nádherné vlasy, ale úplně zbytečně. Asi jim nedochází, že je to její osobní rozhodnutí a pokud ho nehodlají respektovat, tak je nikdo nenutí posloucha její hudbu.
Já ji mám ráda takovou jaká je. Ať už má vlasy dlouhé nebo krátké nebo jakýkoliv sestřih, pro mě to bude vždycky vzor. Je krásná a talentovaná.

***Ten klip je úžasný !!! Jde v něm vidět, že už vyrostla, má svůj styl, který je mimochodem úžasný, že už není malá holka a dělá si co chce, což né všichni dokážou pochopit...
I love her.

Unavená? -Slabé slovo

18. června 2013 v 20:34 | Lottie |  Z deníku Lottie
Ahojdá, jsem totálně unavená z dnešního koupáku, ale zas tak spokojená nejsem.
Člověk čeká, že zase přijde léto a všechno bude stejně úžasné, vtipné a dobrodružné jako minule.
Ale tak to není. Nevím vůbec co se stalo, ale prostě to stratilo to kouzlo, které to dřív mělo. Spíš by mě to tam bavilo s nějakým klukem, ale to si asi ještě nějakou chvíli počkám, jak jsem taky psala.
Ale i tak bylo by to prostě fajn.
Ale to nejde dost!
Ne, vážne ani na to nemysli. !

Ale chtě nechtě na to stejně budu myslet...
Jsem trošku spálená, faktor 10 mi vážně zřejmě nestačí, ale mazat se třicýtkou se mi nechce :P
Bááy, vím krátký článek ale co :D

I'm fine.

16. června 2013 v 19:46 | Lottie |  Z deníku Lottie
Éééj, tak to byl celkem nabitý víkend :D, ale co jsem maximálně spokojená!
V sobotu dopoledne jsme byli s drahou mamikou nakupovat (mám 3. nové plavky ! :P), a odpoledne jsem se vydala na závěrečný turnaj dospěláků s dětmi (co hraju nebudu zmiňovat, sice to nikdo nečte, ale přeci jenom mohl by mě někdo poznat a to by pro mě vážně moc příjemný nebylo). Bylo to tam fajn, sice jsme byli skoro poslední, ale zahrála jsem si dobře a taky jsem se dobře bavila a dokonce i najedla :DD.
Pak napadlo kamarádku s její ségrou, že bychom u nich mohli ještě s další kamarádkou spát, což byl skvělej nápad, byla u nich fakt sranda, až na to že jsem se pak musela ještě doma dospat, jak jsme ponocovali :D.
Odpoledne jsme si s tou kamarádkou u které jsem spala ještě zajeli na kolo, abychom zaplnili volný čas, takže jsem se nenudila.

No, tak jsem na začátku slibovala, že budu psát hlavně články o něčem, ale nakonec z toho stejně vyšel ten deníček, ale aspoň mě to baví, a snad ještě dlouho bude :)

Do školy se kupodivu zítra docela těším, to bude asi proto že už máme testy dopsané a já se nemusím stresovat. Snad to nějaká učitelka ještě nepokazí nějakou přepadovkou, to by byla smrt! :D

Hmm, otevřeli blízký koupák, přemýšlím že si tam v nejbližší době s někým zajedu pokud bude s kým :P. Milulý rok jsem tam byla pečená vařená, protože mě to tam hrozně bavilo, tak doufám, že tento rok to bude stejný! :3 Není to tam velký, je tam jenom 1 tobogán a je to celkem zapadákov, ale zatím jsem se tam vždycky dobře bavila a bohatě mi to stačilo..
Navíc předpověď počasí jde kupodivu mým plánům vstříct, takže že by se na mě konečně usmálo štěstí? :-)

Strašně stará písnička, ale je pořád boží! :3
Krásně se při ní vzpomíná ...

Deer summer where are you?
Už tě chci a těším se na tebe! Čekám na tebe léto! :3

Článek? Že by?...

14. června 2013 v 14:58 | Lottie |  Z deníku Lottie
Je to fakt šílený, už asi po třetí píšu článek a celým srdcem doufám, že se my nevymaže jako ty předchozí...
No prostě píšu článek, pak někam v rychlosti překliknu a článek je v p*deli ! -_- A to jenom všechno kvůli mému roztržitému charakteru...No co snad tehle dokončím :D

Dneska jsem dopsali poslední pololetku (z matiky! :/), takže teď už doufám bude jenom klid...Budeme mít spoustu výletů, tak doufám, že to bude stát za to :D.
Na vízo mi vychází 5 dvojek, no mohlo to být lepší, ale zkuste domluvit takovýmu lenochovi jako jsem já :D

Áchjoo, jsem nachlazená. Smrkám, kýchám a můj hlas se podobá hlubokému mužskému, takže když s někým mluvím, tak to zní dost strašidelně! :D Navíc si musím dát pauzu od zmrzliny, zrovna teď když je na ni konečně počasí.

Moje články byly poslední dobou fakt negativní... No, nevím proč mě napadne psát článek zrovna v tom největším smutku, asi si potřebuju vylít srdce...A opravdu si ho vyliju, ale ten ''článek'' je potom opravdu nečitelný.
Aspoň že dnes jsem dobře nalaďěná :)
Ty mikiny se mi tááák líbí :3 :3...Jsu boží, ale nedokážu si představit, jak v nich vypadám, tak nevím :D Škoda jen, že nevím kde je sehnat...

Kluci? Prosím ne!

12. června 2013 v 21:20 | Lottie |  Když Lottie kecá
Je to zvláštní, poslední dobou chci být se svýma kamarádkama víc než s klukama. S nimi se můžu smát, být upřímná a svěřovat jim bez obav ty největší tajemství...
To s klukem nemůžu ..nebo možná můžu, ale jak s kterým, ale já jsem prostě docela smolař a o nějakém takovém se mi může jen zdát.
To znamená, že na opravdový vztah jsem ještě nevyzrálá a ještě dlouho takový nebudu mít. Ale to je dobře, o starost míň. Navíc za chvíli bude léto a to budu nejšťastnější stejně sama, budu si užívat moře, smát se s lidmi, s kterými se budu bavit rozhodně déle než měsíc.
Ať už je léto a já nemám ty starosti!
Ale co, musím se pozitivně naladit a všechno řešit s úsměven ať nevypadám jako kakabus :D Časem se stejně všechno vyřeší.

7.6. 2013

7. června 2013 v 15:04 | Lottie |  Z deníku Lottie
Po 5i školních dnech konečně článek.
Možná proto, že zítra už je klid, bude sobota a nemusím se ničeho bát. Každý den vstávám ráno s úsměvem, ale jen málokdy mi zůstane až do večera.
Čas plyne strašně rychle, alespoň až do dneška to tak bylo.
Já si nechci vylít srdce. Chci, aby mě někdo pochopil beze slov, prostě se mi jen podíval do očí, obejmul mě a řekl, že to bude zase všechno v pohodě, že se nemám čeho bát, stačí když budu sama sebou.
Dneska ve škole to bylo se mnou hrozně zvláštní. Moje emoce jsou strašně rychle proměnlivé. Nekonečně šťastný a široký úsměv se rychle změní ve zkroušený výraz a slzy a zase naopak.
Byla jsem vzteklá. Byla jsem sobecká. Lituji svých činů. Jsem hloupá, protože jednám dřív, než myslím.
Ale litovat nesmím, stejně čas nejde vrátit zpět.
Prosím Bože, odpusť mi a taky všem lidem, kteří mě tak mučí a kvůli kterým se chovám tak hrozně. Prosím Bože, ať zase cítím ten pocit, že je všechno tak jak má být.
Mám zmatek úplně ve všem, nevím komu mám věřit a komu zase ne.
Proč dokonalá láska neexistuje? Nebo možná ano, ale já o ni nevím. Možná je až daleko v nedohlednu. Já ji přece nepotřebuju....Ne jenom ji vyžaduju a toužím po ní.
Jsem ztracený případ. Aspoň že se tu můžu vypsat. :-)
Nelituj svých činů, protože v tu chvíli si to tak udělat chtěl.
Aspoň že mám ty nejlepší přátele, kteří mě pochopí :') Za nic je nedám!!!
P.S. Zítra budu určitě víc pozitivní :D Snad se všechno vyjasní a vyřeší.

2.6. 2013

2. června 2013 v 13:37 | Lottie |  Z deníku Lottie
Grrrr...nohy a zadek mě bolí, že si nemůžu ani normálně sednout, jsem celá hrozně přetažená, protože se vždycky zapomenu protáhnout. To mám za to .
Navíc dneska mamka vyhlásila velký úklid takže super :D.
Pořád se snažím jíst zdravě, ale je to hrozný. Čokoláda má asi v sobě nějaké kouzlo, které mě k ní strašně láká, protože vždycky když jí uvidím, moje ruka si automaticky jeden dílek vezme. Pokud teda né dva. Nebo někdy dokonce celou. Je to špatný :D.
Jsem dneska tak sama, už i ta moje umazlená kočka se na mě vykašlala a dala přednost žrádlu. Zase jsem negativní, áchjo, nejradši bych se teď slunila u moře..no jo, nemám ještě ani plavky, další starost, Co? zase si stěžuju? Normálně si za to začnu dávat sama pohlavky. :-)
Tak se tu mějte moji imaginární čtenáři :D

Garnier PureActive peeling

1. června 2013 v 17:40 | Lottie |  Lottie dělá recenze
Ták. Dneska udělám recenzi (svou první! :D), tak nevím, jak to dopadne, ale budu se snažit.
Recenze mě zatím nijak nelákali, protože z těch různých možných tvářenek a pudřenek a já nevím, co ještě se mi dělá dost špatně, protože zastávám přirozenou krásu, maximálně tak řasenku a nějaký ten zmatňující krém, který bych sice s radostí oželela, ale vzhledem k mé problematické pleti to nebudu moct udělat.
Takže proto se taky tahle recenze týká peelingu, tudíž k ošetřujícímu přípravku, který pomáhá k odstranění povrchového akné(avšak minimálně), ale hlavně černých teček. To sice dokáže každý peeling, ale tento přípravek působí okamžitě, což mě opravdu vyhovuje a musím dosvědčit, že to opravdu funguje.
Jestli trpíte tak jako já černými tečky (případně akné), tak můžu tento přípravek jedině doporučit :D
Najdete ho v každé normální drogerce a cena se pohybuje tak okolo 150 Kč.
Garnier PureActive peeling pro odstranění černých teček (150 ml)