Do smrti toho musíme ještě hodně stihnout!

21. června 2013 v 17:27 | Lottie |  Z deníku Lottie
Táák, vrátila jsem se zpátky z výletu, takže jsem docela utahaná, ale i přes to všechno horko a dusno jsem nakonec spokojená.
Měli jsme jít se třídou na Pálavu, ale vzhledem k tomu že bylo přes 30 stupňů to i naše odhodlaná třídní vzdala a radši jsme počkali na další bus, takže místo 17ti km jsme jich ušli jenom asi 10.
Bylo strašně horko a od všech žáků bylo slyšet ustavičné stěžování, takže ani učitelky zrovna nebyly v sedmém nebi.
Naštěstí jsme se cestou 2x příjemě zchladily, jen škoda že na tom slunci jsme potom zase bleskově uschly. Každopádně nejlepší určitě bylo koupání v bazénu u dědečka jednoho od té doby velmi oblíbeného spolužáka :D ale to nebudu rozvádět. Prostě super.
Když jsme poprvé spatřili, kde máme spát, tak jsme si mysleli že je to kravín, ale nakonec to nebylo až tak stražné, všichni jsme přežili a dokonce jsme si tam užili spoustu srandy. Prakticky pořád jsme se smáli, protože bylo pořád čemu.
Docela mě překvapilo, že jsme tak skvělý kolektiv. Rozumím si tam skoro se všema, prostě si s nima mám pořád co říct. Navíc držíme při sobě, ikdyž se známe teprv chvíli. Taky mě tam spoustu spolužáků překvapilo, jak dokážou spolupracovat nebo jsem si prostě s někým začala rozumět, dokonce i z lidma, které jsem dřív trochu odsuzovala. Toho teď lituju a jsem za ten výlet vděčná, i přesto že jsme se tam dlouho plahočili v horku to zato stálo a určitě bych si to někdy zopakovala :D.
Jsou to smradi. Ale moji milovaní smradi.

Včera kamarádka pořád mluvila o svém pohřbu, co tam bude hrát za hudbu, kolik lidí přijde a že všichni budou brečet. Bylo to vážně děsný poslouchat, ze smrti mám fakt obavu a snažím se na to nemyslet, ale jak tak o tom mluvila přidalo se k ní spoustu lidí a stal se z toho úplný ''debatní pohřební kroužek''.
To mělo určitě na svědomí to horko, naštěstí je to potom všechny přešlo a začali mluvit prozměnu o duších, což mě taky děsí, ale už jsem to nemusela poslouchat, protože jsme si šly s kamarádkou raději povídat jinam.

Moje ramena se začli loupat a mají rudě červenou barvu. Opalovák selhal :D.

Nový song Miley Cyrus ! :-)
Spousta lidí na ni poslední dobou nadává na to, že si ostříhala svoje nádherné vlasy, ale úplně zbytečně. Asi jim nedochází, že je to její osobní rozhodnutí a pokud ho nehodlají respektovat, tak je nikdo nenutí posloucha její hudbu.
Já ji mám ráda takovou jaká je. Ať už má vlasy dlouhé nebo krátké nebo jakýkoliv sestřih, pro mě to bude vždycky vzor. Je krásná a talentovaná.

***Ten klip je úžasný !!! Jde v něm vidět, že už vyrostla, má svůj styl, který je mimochodem úžasný, že už není malá holka a dělá si co chce, což né všichni dokážou pochopit...
I love her.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama