I'm fine.

16. června 2013 v 19:46 | Lottie |  Z deníku Lottie
Éééj, tak to byl celkem nabitý víkend :D, ale co jsem maximálně spokojená!
V sobotu dopoledne jsme byli s drahou mamikou nakupovat (mám 3. nové plavky ! :P), a odpoledne jsem se vydala na závěrečný turnaj dospěláků s dětmi (co hraju nebudu zmiňovat, sice to nikdo nečte, ale přeci jenom mohl by mě někdo poznat a to by pro mě vážně moc příjemný nebylo). Bylo to tam fajn, sice jsme byli skoro poslední, ale zahrála jsem si dobře a taky jsem se dobře bavila a dokonce i najedla :DD.
Pak napadlo kamarádku s její ségrou, že bychom u nich mohli ještě s další kamarádkou spát, což byl skvělej nápad, byla u nich fakt sranda, až na to že jsem se pak musela ještě doma dospat, jak jsme ponocovali :D.
Odpoledne jsme si s tou kamarádkou u které jsem spala ještě zajeli na kolo, abychom zaplnili volný čas, takže jsem se nenudila.

No, tak jsem na začátku slibovala, že budu psát hlavně články o něčem, ale nakonec z toho stejně vyšel ten deníček, ale aspoň mě to baví, a snad ještě dlouho bude :)

Do školy se kupodivu zítra docela těším, to bude asi proto že už máme testy dopsané a já se nemusím stresovat. Snad to nějaká učitelka ještě nepokazí nějakou přepadovkou, to by byla smrt! :D

Hmm, otevřeli blízký koupák, přemýšlím že si tam v nejbližší době s někým zajedu pokud bude s kým :P. Milulý rok jsem tam byla pečená vařená, protože mě to tam hrozně bavilo, tak doufám, že tento rok to bude stejný! :3 Není to tam velký, je tam jenom 1 tobogán a je to celkem zapadákov, ale zatím jsem se tam vždycky dobře bavila a bohatě mi to stačilo..
Navíc předpověď počasí jde kupodivu mým plánům vstříct, takže že by se na mě konečně usmálo štěstí? :-)

Strašně stará písnička, ale je pořád boží! :3
Krásně se při ní vzpomíná ...

Deer summer where are you?
Už tě chci a těším se na tebe! Čekám na tebe léto! :3
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama