Druhý den za sebou, teď ještě tři!

23. července 2013 v 17:38 | Lottie |  Z deníku Lottie
Přiznávám, včera jsem přeháněla, ale prostě jsem to tak cítila. Dnes už to ale zas tak hrozné nebylo. Těžko posoudit, co se od předešlého dne vlastně změnilo, ale myslím si že to, že tam přišla nová holka Lia (super jméno! :-)) a ta je tak asi hruba stejný poleno, jako jsem já. ...No dobře, jsem ještě větší poleno, ale jsem ráda za cokoliv.
Dnes jsme byly na koupáku, ale moc jsme si to tam teda neužili, ale to nebudu rozebírat.

Trošku jsem si pohrála s designem, ale opravdu jen trošku, na to jsem totiž asi takový expert jako na tennis. Zkrátka se v tom vůbec nevyznám a design od někoho jiného prostě nechci, to radši budu bez něj, jako jsem teď! :P

Asi začnu psát nějaký příběh, nebo spíš příhody, ale nějaké krátké, protože mám zvykem dlouhé příběhy nechat nedopsané, bez konce, protože se mi v hlavě vylíhl mnohem lepší nápad, který samozřejmě určitě dopíšu.
Samozřejmě nedopíšu a tak to pokračuje pořád dál. Takže to musí být prostě příběh na jeden dech, jinak je mu kdovíkde konec...

Snažím se teď jíst míň a zdravějc, potřebuju trošku zhubnout tu svojí zadnici, ikdyž mě mamka pořád namlouvá, že se to klukům líbí, ale nejde spíš o to, abych se líbila já sama sobě?
Jo mami, jde.

Achjo, včera jsem to s tím svým článkem o těch holkách trochu přehnala, zase jsem se snažila taktizovat, myslela jsem si, že všechny poznám hned po prvním podíváním a seznámení, ale vůbec mě nenapadlo, že si tam ty holky šly prostě zahrát tennis a né zaujmout vrchní pozici v kolektivu.

Někdy se chovám vážně hloupě...Vlastně né někdy, skoro pořád :D

Freedom!!! (=svoboda)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 lovablefelinedreamer lovablefelinedreamer | Web | 23. července 2013 v 21:37 | Reagovat

Máš hustej blog :3 A ještě jednou ta náladovka mě mrzí :(((

2 Lottie Lottie | Web | 24. července 2013 v 21:03 | Reagovat

Děkuju :3
a děkuju taky za soucit, jsem náladová bohužel často :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama