Jsem doma, miluju svou kočku!

21. července 2013 v 12:16 | Lottie
Nazdárek, tak jsem zase doma, achjo, ty tři týdny uběhly jako voda...

Napřed 10 dní u moře v Itálii (miluju Itálii! :-)), potom 3 dny v Itálii na Ferratech (nebo jak se to píše :D), a potom týden v Chorvatsku (dávají tam velký kopečky zmrzliny :P).
Asi bych si to tam tolik sama neužila, ale byla jsem tam se svojí nejlepší kamarádkou, takže díky ní to tam opravdu stálo za to.

Ten relax mi opravdu pomohl... Zábava, horko, koupání, žádný facebook ani internet, prostě boma, jen škoda, že už je to za námi, já osobně bych si nechala líbit takové celé prázky, ale o tom naši nechcou ani slyšet.
Jinak je to celkem nabitý, zítra valím s další nejlepší kámoškou na týdenná tennisový kurz, ale mám hrozný strach že tam budu za debila, protože mi to vůbec nepůjde. Sama kamarádka už totiž s tennisem zkušenosi má a navíc je hodně sportovně nadaná a já jsem oproti ní jako poleno :D.

Narozky se blíží, přeju si mobil a už ho mám jakž takž vybraný a fakt se na něj teším :-)). Hlavně až si tam postahuju všechny písničky ^^.

ÉÉéééj, úplně jsem si zamilovala detektivky od Agathy Christie a když je ten příběh zfilmovaný, tak je to taky super, sice staré, ale vážně super :D

No, můj obličej je teď bohužel všelijaký, protože se mi v Chorvatsku sloupan, prostě klasika :D.
Já prostě miluju Miley Cyrus! <33333333333333333333
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama