Tak sebevražda teda ne!! :)

28. července 2013 v 10:09 | Lottie |  Z deníku Lottie
Včerejší chmurmé myšlenky už mě přešly, sebevraždu jsem rozhodně vyškrtla ze svého seznamu aktivit, zato jsem ale hodně přemýšlela.
S lidmi, kteří mě dohánějí k šílenství a jediné co mi chvíle s nimi přinášejí, je utrpení, s těmi už se nemůžu dál scházet. Předtím jsem je brala jako opravdové kamarády, ale jen do té doby, než jsem opravdové kamarády poznala. Opravdových mám jen pár, ale můžu jim věřit a jsou pro mě něco jako druhá rodina. Jsem moc ráda, že jsem je poznala, protože když jsem s nimi, tak cítím radost, zato s těmi falešnými jen bolest. Pořád mi připomínají minulost, na kterou jsem už díkybohu dávno zapoměla. Jsou mými kamarády jen do té doby, než udělám nějakou chybu, a je jedno, jestli je malá. Vlastně to není ani chyba, jen třeba nedostatek, které my obyčejní smrtelníci máme všichni. Být kamarád ale znamená, naučit se nedostatky a malé chyby druhého respektovat, jinak kamarádství nemá hodnotu.

Mý falešní kamarádi jsou hloupý. Mluví až nehezky sprostě, v každé větě jsou minimálně 3 sprostá slova, která v mém slovníku už dávno nejsou. Dokážou posuzovat na první pohled, což je dětinské a já to už dávno nedělám, protože vím, že je důležité hlavně to, co je uvnitř člověka, jaký je, a na vzhledu nezáleží. Oni nejsou chytří, což by se dalo tolerovat, ale nedá, protože jejich úvahy jsou tak dětinské, že ani nevím, co na ně odpovědět.
Myslí si, že jsou pány všeho a my gympláci jsme jen smetí, že jsme šprti. Kouření je u nich na denním pořádku, no jasně, vždyť rodiče přece nic neví a jim to jenom přidává to jejich nadprůměrné sebevědomí. Z člověka si snadno udělají hračku, poskoka, kterým si dělají co chtějí, stejně tak, jako to dělají děti ve školce.

Jsou téměř stejní jako děti ve školce, jen jsou mnohem zlejší, špatnější a nebezpečnější. A já k nim nepatřím, to vám říkám, nenechám se sebou zacházet jako s hračkou, kterou odkopneš, až tě přestane bavit. Takový přístup si nezaslouží nikdo, jen by mě zajímalo, kdy to ty děti konečně pochopí...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Mishel Mishel | Web | 28. července 2013 v 10:13 | Reagovat

mám též občas takové myšlenky ale pak mě to přejde, na kamarády se vykašli, těch ještě bude.. stay strong :3

2 Lottie Lottie | Web | 28. července 2013 v 10:17 | Reagovat

Noo snad mě to brzo přejde :DD
Jinak děkuju :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama