Tennisový kurz aneb Jak přežít?!

22. července 2013 v 19:17 | Lottie |  Z deníku Lottie
Uffff, dnešek bych rozhodně nezařadila do přihrádky nejlepších dnů, ale co, zítra je přece taky den. Je celkem štěstí, že jsem se rozhodla napsat článek, až když jsem vychladla, protože kdybych ho psala rozčilená, nejspíš by v něm přavažovala sprostá slova.
Ano, tennis mi vůbec nejde, ale to jsem bohužel zjistila trochu pozdě.
Ne, je slabé napsat, že mi nejde, já jsem na něj totiž přímo anti-talent. Jsem nejhorší ze skupiny, což by samo o sobě tak hrozné nebylo, pokud nejste já. Myslela jsem, že se na tom kurtu asi rozbrečím a uteču, měla jsem skleněný oči a v mým krku jako kdyby mi uvízl obrovský knedlík, ale zvládla jsem to. Teda nemyslím ten tennis, ale to že jsem se tam nerozbrečela. S tím tennisem to zas tak zvládnutý nebylo. Kámoška to na mě poznala, chtěla mě nějak uklidnit, ale ten knedlík se tím ještě zvětšil :P.
Nakonec jsem to ale přece jenom zvládla, ani nevím jak, jsem totiž fakt nervák, kterého rozčílí každá kravina, ale ten obrovský knedlík jsem přece jenom nakonec spolkla.
Mému sebevedomí to ale samozřejmě moc nepřidalo a já jsem celý den nebyla vůbec ve své kůži.
Rozveselila jsem se až k večeru, kdy mi kámoščila mamka řekla, že to nevadí že mi to nejde, přece jde hlavně o to si to užít, tak se to teda pokusím užít.
No, prostě budu muset přežít těch pár hodinek tennisu, který tak od srdce nenávidím a pak si budu užívat a snad si zase získám trochu úcty.

Jak to myslím?
Ve třídě jsem si zvykla na to, že se se mnou holky chtějí kámošit, protože jsem celkem oblíbená, umím se prosadit, a líbím se takovým těm jejím třídním láskám, tak si to přece nechcou pokazit, protože když je nemám ráda já, tak oni taky ne. Já vím, zní to dost sprostě, samozřejmě bych na jejich místě taky mohla být, ale nejsem, tak přece nebudu hloupá :). Zkrátka a dobře, mám u nich respekt a respekt, ten není jen tak, ten se musí získat.
Zato při sportu?! Možná tak na první pohled, když sebevědomě nakráčím se super botkami a vypadám celkem dobře, tak na minutku na dvě, možná mám trochu respektu, ale jak dotyčné uvidí jak se marně snažím trefit do míčku a ještě k tomu tu raketu držím špatně, tak tím si veškerý respekt ztratím na dost dlouhou dobu.
A pak, když jste zvyklá na to, že holky vás spíš obdivují, je velkou ranou to, když najednou jste vy ta druhá, ta, jejíž názor není tak podstatný. Člověk by si měl vyzkoušet obě dvě role, a já to vyzkoušela, ale nedokážu se s druhou rolí uspokojit, jsem sobec, přiznávám, ale mám to v genech.

Mezi moje nejhorší noční můry patří obava z toho, že se řítím s ohromné skály dolů, do temné propasti, dále naprostá chudoba a potom být nejhorší.
Nemyslím tím nějaké obyčejné věci, jako třeba být nejhůř oblečená nebo zkrátka jen v něčem nevynikat a další podobné prkotiny.
Myslím tím být vyřazena z kolektivu kvůli tomu, že jsem dutý poleno a vůbec mi to nejde. To ke mě zkrátka nepatří. To prostě nejde. Né, takhle to nemůže být, vždyť jsem to přece já!
Ale je to tak. Dneska se mi vyplnila moje dlouho obávaná noční můra a bylo to opravdu hrozné. Kdybych měla po ruce ostrý nůž, nejspíš bych je tam vyvraždila, teda myslím ty, které jsou ty první, místo mě. Štěstí, že tam žádný ostrý předmět nebyl, mívám totiž často vražedné myšlenky, když je někdo lepší v něčem, v čem chci být dobrá já a nedej bože, já bych je vážně zavraždila, tak dobře se znám, že vím, že jsem toho schopná.
Poprvé v životě jsem ráda, že tento blog nikdo nečte, ach děkuji ti, můj hrozný designe a děkuji i vám, moje nudné nečitelné texty, nakonec jsem vám přece jen vděčná, tohle si totiž nikdo nesmí přečíst, jinak si budu muset změnit název blogu na Dení malé vražedkyně :-)
Taky jsem uvažovala zabít raději sebe, ale pak jsem sobecky došla k závěru, že by to byla škoda.
Každopádně zítra očekávejte milý imaginární čtenáři další zprávy od mé maličkosti, dutého polena...

Sladký pozdrav posílá mladá vražedkyně ;-)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama