Srpen 2013

Už se nám to blíží!

31. srpna 2013 v 8:11 | Lottie |  Z deníku Lottie
Po pár dnech, co jsem na blogu nepobývala, opět zdravím.

Za dva dny zase začne škola a já se vážně těším na všechny přátele, až se po dlouhé době zase zhledáme, protože o prázdninách nebylo na nějaké scházení se s pžřáteli moc času, ačkoliv mě to mrzí.
Mám trochu obavy, že jsem si toho tento rok nabrala moc. Vypadá to tak, že každý den budu muset někam docházet a nejsem si jista, jestli potom budu mít ještě dostatek času na učení a scházení se spřáteli, protože to je velmi důležitá část mého života, která mi přináší radost do života ... (To mluvím o přátelích, ne o škole :DD).

Změnila jsem design...
Chtěla jsem aby byl jednoduchý, hezký a aby v něm byla růžová a šedá a podařilo se :))
Jsem spokojená, ikdyž to není nějaké veledílo, (protože na tohle jsem vážně nešika) a vypadá to docela pěkně.
Popisky jsem sehnala na blogu http://gormal.blog.cz

Chtěla jsem fotit, měla jsem dokonce nové nápady, ale bohužel se mi nějak sekl foťák (je totiž už hodně starý :D, asi budu muset začít šetřit na nový), takže zase jen píšu...
Ale co, alespoň se někde můžu vykecat.

Zdravím všechny, užijte si poslední dva dny volna :)

Titulek článku nesmí být prázdný. Sakra proč?!

26. srpna 2013 v 19:51 | Lottie |  Z deníku Lottie
Ahoojky, dnešek jsem strávila celý u babičky, takže doufám, že nemusím zmiňovat, jak jsem nacpaná.
Když to tak počítám, snědla jsem asi o polovinu více, než normálně jím, takže se vážně cítím jako balvan a bojím se, že každou chvíli prasknu.

Zítra odjíždím do Českého ráje, ale jen na čtyři dny, protože za dveřmi číhá ta debilní škola.
Ano, opět jsem vychladla a nenávist k tomu ústavu, kam musím docházet každých 5 dní v týdnu se vrátila zpět.
Jinak zase balení, v kterém jsem už dost zběhlá, protože jsem se teď, o prázdninách, balila každou chvíli, protože jsem byla pořád někde vtahu.

Až se vrátím, určitě nafotím nějaké fotky a budu zase trochu kreativní, tím mám na mysl například nehty, outfity nebo nějaké rady a nápady. Prostě chci, aby tento blog nebyl jen o kecání...:D
Ikdyž to je tu nejpoctatnější :))

Momentálně mám dobrou náladu, určitě je to díky babičce, protože dnes jsem se opravdu bavila a upřímně zasmála, takže deprese a samota je pryč :-).
Spokojenost.

DJ YAKSHA ft. MAJK SPIRIT , BEN CRISTOVAO , DELIK , OTECKO - FCKNG PRBLM

25. srpna 2013 v 18:45 | Lottie |  Lottie a hudba
Včera večer jsem neměla moc na práci a tak jsem projížděla net. Při prohlídce jsem samozřejmě nemohla vynechat Youtube, protože hodně miluju hudbu a neustále sleduju žebříčky hitparád. Ale když jsem včera poprvé zapnula toto video s představou, že se jedná o písničku s chytlavým a vtipným textem, pořádně jsem se mýlila.
Nemohla jsem věřit svým uším, když jsem slyšela, jak tam nějaký ''tlusý strejda'' (to mě napadlo, když jsem ho poprvé viděla ve videoklipu) zpívá: Mám rád bitches a to je moj problem, áno lůbim jebať a to je moj problem.
Myslela jsem si, že je to vtip, ale ne, on vážne ''rapoval'' dál.

Pak se do toho vložil Majk Spirit a musím přiznat, i přesto, že ho nijak nemiluju, že tohle je jediná část songu, při které si nemusím zacpávat uši. Ale i tak to na mě působí jako hodně ze slabého soudku. Bohužel.

Po hrozném refrému zpívá Ben Cristovao.
Mám ho moc ráda, dokonce mám v pokoji nalepený jeho plakát a v mobilu písničky Give me some more a taky Put it on me, které mám zařaděné mezi svými oblíbenými.
Proto pro mě byl v tomto klipu největším zklamáním.
Možná je to jen můj osobní dojem, ale připadámi, že zpívá hrozně falešně.
No, holt každý máme své dny :D, musíme se přesto přenést.

Ještě tam nějak mezi tím zpívají různí jiní rapeři, ale ty nějak moc nevnímám, pro to je nebudu ani hodnotit.

Takže abych to zhrnula, celá písnička na mě nepůsobí nijak zajímavě. Spíš mi přijde, že v tom špatném textu je ještě příliš sprostých slov, takže to na mě působí ještě více dětinštěji, než předtím. Ale je to jen jedna nepovedená písnička, myslím si, a doufám, že ta příští bude určitě hit, tak držím palce :-))

***Je to jen můj názor, takže neodsuzuju lidi, kterým se takovýto typ hudby líbí a respektuji to.
Proto budu ráda, že mi i vy necháte můj, ikdyž negativní názor. :)
Co si o tomto songu myslíte vy?

Samota, deprese...

24. srpna 2013 v 20:44 | Lottie |  Z deníku Lottie
Je až k neuvěření, co dokáže samota udělat.

Jsem ten typ člověka, kterému nevadí být chvíli o samotě, ale co je moc, to je moc. Měla jsem narozeniny a dostala jsem peníze, mobil a další velmi potěšující věci. Bohužel, nic se nevyrovná bandě přátel, povídání a upřímnému smíchu, který je mnohem více, než vzácný. Jsem jen asi týden bez svých vrstevníků a už jsem pohlcena samotou a ponořena v depresích. Už několik nocí po sobě se mi zdá podobný sen. Že cestuji s přáteli, zažívám dobrodružství a rozdíl je jen v tom, že každou noc jsme na jiném místě. Ve dne si zase musím vystačit sama, nejvíc si asi popovídám se s svým virtuálním mazlíčkem na mobilu.
Je pravda, že jsem s rodinou, samozřejmě s úžasnou a milující rodinou, ale bohužel si s nimi moc nepopovídám. Tak ráda bych se svěřila, ale oni nepochopí, to víte, puberta, puberťáka leckdo nepochopí,natož teprve jeho vlastní rodiče!
A tak se tak přihodilo, že jsem se začala těšit do školy. Vzpomínám si, s jakou úlevou jsem poslední den školy opouštěla školní vrata s jasnou představou, že prázdniny by měly mnohem delší, než dva měsíce, protože si potřebuju pořádně odpočnout a nabrat nové síly. A teď?
Teď bych do těch vrat s chutí naskotačila zpátky.
Zřejmě by tomu tak nebylo, kdybych trávila celé prázdniny s přáteli, dělali bychom výlety a užívali si léta, přesně jako v mých snech.

Ale tak to není, jsem teď sama a ještě týden budu. Ještě 7 dní!
V úterý pojedeme na hory, tak snad tu samotu nějak překonám, každopádně je ta wifina (!!! :-)) a tak si asi budu pravidelně vylívat na blog srdce. :))

Konečně klid v duši ^_^

18. srpna 2013 v 17:20 | Lottie |  Z deníku Lottie
Ahojky, teď jsem nebyla celé dva týdny na blogu aktivní, protože jsem byla pořád vtahu.
Týden na vodě a potom týden na soustředění a dvy týdny utečou jako voda.
Včera jsem dojela a něco mě popadlo a tak jsem celý večer probrečela a to jsem neměla ani pořádný důvod. Celý dnešek jsem pak měla opuchlé oči a to není nic příjemného.
Pořád mám někdy myšlenky na sebevraždu, ale snažím se je rychle zahnat a být zase veselá. Trápí mě nedostatek sebevědomí, je to proto, že moje minulost není úplně bez poskrvnky. Snažím se na ni zapomenout, už tolikrát jsem si říkala, že začnu znova a už nic nepokazím, ale ono nejde tak snadno zapomenout, zvlášť na to špatné ne.
Někdy mě děsí, že mám tolik tajemství. Kamarádi si myslí, že mě mají přečtenou naspaměť, ale pravda je taková, že to nejdůležitější stejně neví. A já jim to ani neřeknu.

Mám už delší dobu takový problém, jsem strašně lekavá. Leknu se čehokoliv a nemůžu tomu sama vůbec zabránit. Někteří říkají, že je to sebevědomím, někteří si myslí, že něco tajím. A obojí je pravda.

Sebevědomí se snažím zvýšit si už delší dobu a je pravda, že se mi to docela daří, ikdyž to ještě asi není úplně ideální. Některé lidi dokonce dokážu dovést k přesvědčení, že moje sebevědomí je na tom nejvyším stupni a vůbec si na mě netroufnou.
Záleží to hodně na tom, mezi jakými lidmi se pohybuju a v jakém jsem prostředí. Někdy mi trvá docela dlouho, než se správně ''otrkám'' a vybojuju si dobré místo v kolektivu. Pokud se stane, že do kolektivu nezapadnu nebo mě dokonce vnímají jako podřadnou, spadnu do depresí a jsem nešťastná. V tu chvíli jsou myšlenky na vraždu aktuální.
Naštěstí to se stává jen málokdy.

Taky mi sebevědomí dost zhodí kritika.
Je až k neuvěření, jak jsou lidi v dnešní době rýpavý. Řeší každou pitomost! Někomu vadí malá hlava, někomu zase moje oči, někdo zase není spokojený s pusou, protože prý nemá ten správný tvar a postava? to by snad byla škoda vypisovat, protože je na ní tolik chyb! Každému se nelíbí něco, ale aby spíš ocenil, tak to né! to radši bude dál kritizovat, ikdyž on sám mi nesahá ani po kotníky, protože má srostlé obočí odporné zuby a křivý nos.
Já si to ale nechám pro sebe, protože vím, že je to hloupé. Místo toho je zase pošlu d*prdele, tam, kam přesně takový lidé patří.
Moc mě mrzí, že jsem tak čerpala svým drahoceným časem zabýváním se svými takzvanými nedokonalostmi, které jsou na mě tak krásné a které na sobě tak miluju.
Všechny debily, co si myslí, že mě zajímá co řeknou pozdravuju a posílám flusanec na jejich xicht :))

Jinak dneska mám dobrou náladu :D

Stress!

6. srpna 2013 v 8:29 | Lottie |  Z deníku Lottie
Jako asi před každou cestou, se mě zmocní hrozný stres a já udělám nějakou blbost. Někdy i spoustu blbostí.
Někdy lituju, že nejsem pohodář, kterému stres rozhodně není blízký.
Ale já jsem hrozný nervák a když jsem ve stresu tak se vytočím ještě snadněji než obvykle. Navíc mám takovou dětinskou posedlost, kdy začnu se svými nejlepšími kamrádkami soutěžit, kdo má víc oblečení. Ironie ovšem je, že oni se mé trapné hry odmítají jaksi zůčastnit, což mě ještě víc stresuje. Bohužel, oni mě znají až příliš dobře, než aby se se mnou do něčeho takového zapletly.
Tak se aspoň snažím udržet naši vodáckou tradici (no dobře...vymyslela jsem ji já, ALE je skvělá! :D), že nosíme ve stejný den stejná trička. Je to šílená blbost, ale včera, když jsme se všichni sešly, jsem je prakticky donutila je vzít. Jedna souhlasila, ikdyž se na mě dívala jako na naprostého d*ebila (tak jsem bohužel v tu chvíly vypadala), ale s druhou jsem se asi půlhodiny hádala, abych ji přemluvila, ať nespí v našem zelené tričku!!!
Moje kamarádka je ale chytrá a půlhodině to opravdu vzala a slíbila, že v NAŠEM tričku spát nebude.

Když se nad tím nakonec zamyslím, někdy se vážně chovám jako naprostý idiot. Ale to přejde.
Až tam dojedeme, zase to budu já. Teda pokud se něco nezvrtne, pokud ano, tak stres je jasný.

Abych se odreagovala tak jsem si trošku hrála se starýma fotkama. Vypadá to divně, vím, ale aspoň se na chvíli uklidním a vychladnu.
Zkoušela jsem to upravit a není to žádná velká sláva, ale baví mě to :DD takže aspoň tak.
Ty oči se mi docela povedly :))

Tak se loučím a přeju všem příjemné úterý :D

Megarychlé mininákupy

5. srpna 2013 v 18:57 | Lottie |  Lottie píše o kráse a módě
Néé, mě se asi nezbavíte :D, prostě musím napsat ještě ten poslední článek.
Jak už jsem zmiňovala, byly jsme s mamkou (<3) v kině a čistě náhodou jsme šly zkrazkou přes obchod. Bohužel (mamka říká špíš Bohudík! :D), jsme měly jen málo času, takže to žádné velké nakupování nebylo, ale i tak jsme pořídily.


Tady je napsáno odkud co je, aby byl trochu přehled:)
Tričko: Tally Weil, 79 Kč; legíny: Tally Weil, 79 Kč; Kalhotky: C&A, 30 Kč; náušnice: C&A, 30 Kč.
Byl to fakt výhodný nákup, miluju výprodeje, ikdyž kdybych měla více času (a peněz! :D), rozhodně bych utrácela mnohem víc, každopádně jsem celkem spokojená.

***Nooo, musím tam ty kalhotky prostě dát, ikdyž vím, že je to ujetý. Bylo by hrozný se nepochlubit tak pěkným levným kouskem :D. Snad to nikoho nevyděsí..:D

Rodina námořníků

5. srpna 2013 v 13:07 | Lottie |  Z deníku Lottie
Ahoj, vím, že to zní nadpis zní dost šíleně, ale můžu vás ujistit, že šílený skutečně je.
Moje milovaná mamka se rozhodla celé rodině koupit pruhovaná trička alá námořníci :D. Dokážu si přesně představit, jak se asi budou lidi koukat když se tam bude producírovat táta námořník se synáčkem námořníkem s třemi mladými námořnicemi.
Prý se aspoň neztratíme :D.
Ale lhát zase nebudu, na stejných věcech dost ujíždím, protože vážně miluju ty pobavený výrazy kolemjdoucích. To mě snad nikdy neomrzí.

Změnila jsem tak trochu design. Ale jak už asi víte, jsem na to hrozné poleno, takže to asi nikdy nebude žádná velká sláva, tak jsem se aspoň snažila, aby se to hodilo barevně a docela se mi to líbí.

Bohužel, počítám, že v posledních třech týdnech přiberu zase to, co jsem tak poctivě vyběhala, protože mám týden na vodě, pak na soustředění a jako třešnička na dortu týden u babičky, ve kterém počítám s největším nárůstem tuku. Naštěstí to jde zase rychle zhodit a dostat se do kondice, ikdyž to samozřejmě bude stát nějaké to úsilí.
Udělám si plán na školní rok, přesně si určím, které dny budu chodit běhat a ve které budu dělat zase jiný sport. Mimochodem, přemýšlela jsem hodně o volleybalu, ten mě teď poslední dobou úplně vzal, tak snad se na něj v diáři najde volné místo.
Taky by nebylo naškodu trochu pozměnit jídelníček, vyřadit alespoň trochu cukru a naopak přidat ovoce, zeleninu a další takové ty výživné věci :D.

Dnes asi ještě přidám nějaký článek, protože je to skoro poslední příležitost, zítra už asi přes všechen ten zmatek nebude na psaní ani pomyšlení.
U nás byla včera děsná bouřka. Vlastně by nebyla tak děsná, kdyby se nevyhodil proud a my jsme nemusely používat svíčky. Samo o sobě je to celkem romantika, ale já jsem ještě chtěla psát na blog, dívat se na film a když už né to, tak aspoň si umýt vlasy a číst si při světle lampy, né pod čelovkou.
Tak vás všechny umpřímně pozdravuje moje maličkost
Pepek námořník

Moje ''chytrý'' úvahy

3. srpna 2013 v 18:21 | Lottie |  Z deníku Lottie
Jsem doma, nudím se a ještě takových pár takových úmorných dní budu.
V úterý odjíždíme s milovaným taťuldou, ukecaným bráchou a s mýma dvěma nejlepšíma kámoškama na vodu. Je to taková letní tradice, kdy se my, holky vykašleme na to, jak vypadáme, sbalíme to nejhorší oblečení (do malinkýho pytlíku :D), vypůjčíme loďe, a užíváme si svobody a zpíváme country písničky u plápolajícího ohně. Jsme taková dobrá parta vodáků:)) Je nás vždycky hodně, ale to je jenom dobře, protože ty lidi mám doopravdy ráda. Sice je vidím jen asi jednou za rok, ale taky ten týden s nima na vodě vždycky stojí zato! :-)
Ach, tentokrát už pošesté :D. Asi mě nikdy nepřestane fascinovat to kouzlo, když plujeme na lodi z kempu do kempu, naprosto nezávisle a svobodně a užíváme si dobrodružství. Zní to hloupě, ale já to tak opravdu vnímám. Prostě dětskýma očima. Ale přesto doufám, že to kouzlo, které tam vždy pociťuju nikdy nezmizí.
...A já navždy budu dítě.

Což je ovšem sporné s mými dalšími úvahami.
Zkrátka dneska jsem začala přemýšlet, čím bych vlastně chtěla být. Nejradši bych napsala princeznou, ale tak ňějak tuším, že na zámku nikdy bydlet nebudu.
Napadla mě teda taková povolání, jako je terapeut, právník nebo lékař. To jsou ale za tím jen takové typy, každopádně napřed musím alespoď odmaturovat a maturita je naštěstí ještě daleko přede mnou, tak nebudu dělat nějaké hloupé závěry.
Koneckonců jsem na to ještě mladá.

Zítra půjdeme s mamkou do kina na ''Jasmíniny slzy''. Moc nevím co to je, ale vzhledem k tomu, že jsem v kině hrozně dlouho nebyla, tak bych jí asi odkývala i dokument o ptactvu :D.
Každopádně tak či tak se těším, alespoň vyjdu na chvíli z toho pokoje, už mi taky začíná pomalu hrabat, jak jsem tady zavřená.

Takže pozdravuju všechny blogerky a doufám, že se bavíte líp, než já.