Konečně klid v duši ^_^

18. srpna 2013 v 17:20 | Lottie |  Z deníku Lottie
Ahojky, teď jsem nebyla celé dva týdny na blogu aktivní, protože jsem byla pořád vtahu.
Týden na vodě a potom týden na soustředění a dvy týdny utečou jako voda.
Včera jsem dojela a něco mě popadlo a tak jsem celý večer probrečela a to jsem neměla ani pořádný důvod. Celý dnešek jsem pak měla opuchlé oči a to není nic příjemného.
Pořád mám někdy myšlenky na sebevraždu, ale snažím se je rychle zahnat a být zase veselá. Trápí mě nedostatek sebevědomí, je to proto, že moje minulost není úplně bez poskrvnky. Snažím se na ni zapomenout, už tolikrát jsem si říkala, že začnu znova a už nic nepokazím, ale ono nejde tak snadno zapomenout, zvlášť na to špatné ne.
Někdy mě děsí, že mám tolik tajemství. Kamarádi si myslí, že mě mají přečtenou naspaměť, ale pravda je taková, že to nejdůležitější stejně neví. A já jim to ani neřeknu.

Mám už delší dobu takový problém, jsem strašně lekavá. Leknu se čehokoliv a nemůžu tomu sama vůbec zabránit. Někteří říkají, že je to sebevědomím, někteří si myslí, že něco tajím. A obojí je pravda.

Sebevědomí se snažím zvýšit si už delší dobu a je pravda, že se mi to docela daří, ikdyž to ještě asi není úplně ideální. Některé lidi dokonce dokážu dovést k přesvědčení, že moje sebevědomí je na tom nejvyším stupni a vůbec si na mě netroufnou.
Záleží to hodně na tom, mezi jakými lidmi se pohybuju a v jakém jsem prostředí. Někdy mi trvá docela dlouho, než se správně ''otrkám'' a vybojuju si dobré místo v kolektivu. Pokud se stane, že do kolektivu nezapadnu nebo mě dokonce vnímají jako podřadnou, spadnu do depresí a jsem nešťastná. V tu chvíli jsou myšlenky na vraždu aktuální.
Naštěstí to se stává jen málokdy.

Taky mi sebevědomí dost zhodí kritika.
Je až k neuvěření, jak jsou lidi v dnešní době rýpavý. Řeší každou pitomost! Někomu vadí malá hlava, někomu zase moje oči, někdo zase není spokojený s pusou, protože prý nemá ten správný tvar a postava? to by snad byla škoda vypisovat, protože je na ní tolik chyb! Každému se nelíbí něco, ale aby spíš ocenil, tak to né! to radši bude dál kritizovat, ikdyž on sám mi nesahá ani po kotníky, protože má srostlé obočí odporné zuby a křivý nos.
Já si to ale nechám pro sebe, protože vím, že je to hloupé. Místo toho je zase pošlu d*prdele, tam, kam přesně takový lidé patří.
Moc mě mrzí, že jsem tak čerpala svým drahoceným časem zabýváním se svými takzvanými nedokonalostmi, které jsou na mě tak krásné a které na sobě tak miluju.
Všechny debily, co si myslí, že mě zajímá co řeknou pozdravuju a posílám flusanec na jejich xicht :))

Jinak dneska mám dobrou náladu :D
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama