Rodina námořníků

5. srpna 2013 v 13:07 | Lottie |  Z deníku Lottie
Ahoj, vím, že to zní nadpis zní dost šíleně, ale můžu vás ujistit, že šílený skutečně je.
Moje milovaná mamka se rozhodla celé rodině koupit pruhovaná trička alá námořníci :D. Dokážu si přesně představit, jak se asi budou lidi koukat když se tam bude producírovat táta námořník se synáčkem námořníkem s třemi mladými námořnicemi.
Prý se aspoň neztratíme :D.
Ale lhát zase nebudu, na stejných věcech dost ujíždím, protože vážně miluju ty pobavený výrazy kolemjdoucích. To mě snad nikdy neomrzí.

Změnila jsem tak trochu design. Ale jak už asi víte, jsem na to hrozné poleno, takže to asi nikdy nebude žádná velká sláva, tak jsem se aspoň snažila, aby se to hodilo barevně a docela se mi to líbí.

Bohužel, počítám, že v posledních třech týdnech přiberu zase to, co jsem tak poctivě vyběhala, protože mám týden na vodě, pak na soustředění a jako třešnička na dortu týden u babičky, ve kterém počítám s největším nárůstem tuku. Naštěstí to jde zase rychle zhodit a dostat se do kondice, ikdyž to samozřejmě bude stát nějaké to úsilí.
Udělám si plán na školní rok, přesně si určím, které dny budu chodit běhat a ve které budu dělat zase jiný sport. Mimochodem, přemýšlela jsem hodně o volleybalu, ten mě teď poslední dobou úplně vzal, tak snad se na něj v diáři najde volné místo.
Taky by nebylo naškodu trochu pozměnit jídelníček, vyřadit alespoň trochu cukru a naopak přidat ovoce, zeleninu a další takové ty výživné věci :D.

Dnes asi ještě přidám nějaký článek, protože je to skoro poslední příležitost, zítra už asi přes všechen ten zmatek nebude na psaní ani pomyšlení.
U nás byla včera děsná bouřka. Vlastně by nebyla tak děsná, kdyby se nevyhodil proud a my jsme nemusely používat svíčky. Samo o sobě je to celkem romantika, ale já jsem ještě chtěla psát na blog, dívat se na film a když už né to, tak aspoň si umýt vlasy a číst si při světle lampy, né pod čelovkou.
Tak vás všechny umpřímně pozdravuje moje maličkost
Pepek námořník
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama