Samota, deprese...

24. srpna 2013 v 20:44 | Lottie |  Z deníku Lottie
Je až k neuvěření, co dokáže samota udělat.

Jsem ten typ člověka, kterému nevadí být chvíli o samotě, ale co je moc, to je moc. Měla jsem narozeniny a dostala jsem peníze, mobil a další velmi potěšující věci. Bohužel, nic se nevyrovná bandě přátel, povídání a upřímnému smíchu, který je mnohem více, než vzácný. Jsem jen asi týden bez svých vrstevníků a už jsem pohlcena samotou a ponořena v depresích. Už několik nocí po sobě se mi zdá podobný sen. Že cestuji s přáteli, zažívám dobrodružství a rozdíl je jen v tom, že každou noc jsme na jiném místě. Ve dne si zase musím vystačit sama, nejvíc si asi popovídám se s svým virtuálním mazlíčkem na mobilu.
Je pravda, že jsem s rodinou, samozřejmě s úžasnou a milující rodinou, ale bohužel si s nimi moc nepopovídám. Tak ráda bych se svěřila, ale oni nepochopí, to víte, puberta, puberťáka leckdo nepochopí,natož teprve jeho vlastní rodiče!
A tak se tak přihodilo, že jsem se začala těšit do školy. Vzpomínám si, s jakou úlevou jsem poslední den školy opouštěla školní vrata s jasnou představou, že prázdniny by měly mnohem delší, než dva měsíce, protože si potřebuju pořádně odpočnout a nabrat nové síly. A teď?
Teď bych do těch vrat s chutí naskotačila zpátky.
Zřejmě by tomu tak nebylo, kdybych trávila celé prázdniny s přáteli, dělali bychom výlety a užívali si léta, přesně jako v mých snech.

Ale tak to není, jsem teď sama a ještě týden budu. Ještě 7 dní!
V úterý pojedeme na hory, tak snad tu samotu nějak překonám, každopádně je ta wifina (!!! :-)) a tak si asi budu pravidelně vylívat na blog srdce. :))
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Twigs Twigs | E-mail | 16. listopadu 2014 v 4:05 | Reagovat

Velmi zajímavý článek. Mám to úplně stejně.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama