Zamlženej, unavenej, divnej den.

12. září 2013 v 15:37 | Lottie |  Z deníku Lottie
Můžu si všechno naplánovat do posledního detailu, ale stejně to nakonec dopadne všechno jinak.

Možná že jsem mladá, hloupá a nezkušená, ale tahle věc, se mi už nezpočetněkrát osvědčila. Je jasné, že moje představy překračují jistý meze, ale já jsem nikdy nebyla tak úplně realistka.
Dokážu dokonale vymyslet nějaký napínavý příběh, romantickou lovestory, nebo cokoli, na co mám zrovna náladu a potom to celé převyprávět kamarádce, která si to ráda poslechne a neřekne při tom, že jsem úplný blázen nebo dokonce ''pošahanec''.
Už ve druhé třídě jsem milovala vyprávění hororových příběhů pod stanem a zvědavé obličeje poslouchajících kamarádek. Měla jsem tenkrát velkou fantazii a nebála se ji řádně využít, ale teď to tak už bohužel není. Čím je člověk starší, tím víc má strach z neúspěchů a ponížení a to ho pronásleduje. Nebo je to tak alespoň u mě.

Ale protože si tu vedu něco jako denní zápisník, tak bych ráda taky napsala něco o svém dnu jako obvykle.
Možná bych se byla aspoň trochu soustředila, kdybych byla celou noc neprobdila. Dobře celou noc ne, ale když se v noci vzbudíte a hodinu jenom tak ležíte a přemýšíte, protože nemůžete usnout, pěkně vás to naštve. Nebo aspoň mě, protože jsem celý den unavená, ale odpadl nám zase trening, takže se aspoň nemusím stresovat, že bych za běhu spala :-).

Někdy nejde pořád kráčet vpřed, s úsměvem do široka a ani jednou nezakopnout. Nejsem si jista, jestli se dokážu každý den dívat, jak je šťastný s jinou a nejsem si jista ani tím, jestli by byl šťastnější se mnou a já s ním.
Vím, že mě nechce. Vím, že se mu nelíbím. Vím, že ho ani nezajímám.
Ale já i přesto budu každý den doufat.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama