Ano, píšu, protože jsem zklamaná...

23. října 2013 v 14:11 | Lottie |  Z deníku Lottie
Je to koloběh. Napřed se seznámíte a jste úplně mimo, prostě všechno kolem vás je jen mlha, ale když uvidíte jeho, jako by se svět rozjasnil. Když se učíte, když jíte, když sportujete, když spíte nebo když děláte cokoliv jiného pořád myslíte stále na něj.
Ale to přece ničemu nevadí, mezi vámi to pořádně jiskří, flirtujete o sto šest a vy ste čím dál tím víc šťastná. Co se může taky stát? Vždyť je to velká láska, vlastně už jste skoro pár, všichni to už o vás ví.
Ale pak? Něco, ačkoliv předtím by vás to ani v nejděsivějším snu nenapadlo, se pokazí a vy si uvědomíte, že to všechno byl jeden velký omyl. Že on vlastně není ten pravý, že je to obyčenjný děvkař a vy ste byla jednou z mnoha. Že ste byla jen hračka, která ho zabavila při té největší nudě, ale když mohl, tak vás vyměnil za jinou, v horším případě za více hraček.
Vy ste zklamaná a smutná a naštvaná, ale naštěstí ten smutek netrvá dlouho. Pak to přejde a vy se opět otevřete novým známostem, a začnete být zase dostupná. Nikdo vám ovšem nezaručí, že nepodlehnete znovu tomu stejnému typu děvkařů, kteří si s vámi chtějí jen hrát.Existuje ale ještě horší varianta, která obnáší to, že se zamilujete znovu do toho samého děvkaře, a potom se divíte, že se tentýž koloběh znovu opakuje. Vy jste znovu zklamaná, ale potom se to zase urovná a tak znova a znova.

...Ano, popsala jsem tak nějak svůj milostný život. Zajímalo by mě jestli to tak někdo z vás má podobně nebo jestli se tohle stává jenom mě:-))
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama