ffkjlkjslkalkhdlkfhlkgrc....Grrr, micino slez z té klávesnice!

4. listopadu 2013 v 15:45 | Lottie |  Z deníku Lottie
Docela se to táhne. Dny jsou studené, všichni chytří lidé už vyměnili třička s krátkým rukávem za teplé bundy nebo kabáty. Fouká studený vítr, který jako by říkal, že zima je nám čím dál tím blíž. V obchodních domech už mají vánoční výzdobu, aby navnadili nevinné nákupčí na předčasné vánoční slevy a začali nakupovat dárky. Pomalu se začínám divit, že jsem ještě nikde nezahlédla prodávat stromky a kapry, ale to bude nejspíš tím, že se v centru moc nepohybuju.

Někdy mě štve, že život není tak barevný, jak od něj očekávám. Taky mě štve kolik věcí, na které jsem čekala nebyly dotaženy do úlpného konce. Taky mě štve, že věci kolem sebe už vůbec nechápu a nemám ponětí, jak jim zabránit.
Můžu tomu ale jen přihlížet a dál si štěžovat, protože realita je taková. Aspoň v mým světě.

Když si někoho náhle oblíbíte, během pár dnů v něm najdete kus sebe a přitom ho ani pořádně neznáte, tak se potom nedivte, že se to může taky náhle změnit...
Jde totiž o kamaráda. Začaly jsme si psát a rozumět si spolu, bavili jsme se v jednom kuse, a dokonce jsme se spolu posadili i na hodiny češtiny a pokračovali v našem zbližování. Někdy jsme si povídali i mojí dobré kamarádce, na kterou měl už delší dobu zálusk. Moc dobře jsem věděla, že ona ho nechce, ale neřešila jsem to.
Potom šly spolu a ještě s dalšími kamarády domů (a že bydlí daleko) a všechno se pokazilo. Ona začala flirtovat s Martinem, objímali se a Tomovi to bylo samozřejmě proti srsti.
Nakonec skončili rozhádaní a všechno bylo špatně, což není samo o sobě tak neobvyklé, ale poté si Tom vylil srdce jedné kamarádce. Ironií je, že u ní zrovna dotyčná osoba byla, takže se všechno dozvěděla. Dozvěděla se i to, že je na tom Tom špatně, a nemá daleko k tomu si ublížit. Bohužel je to zrovna ten typ, který je schopný doopravdy si něco udělat a my máme strach. Aňa, která ten problém oficiálně neví (teda ani my ne) se nedokáže s Tomem bavit jako předtím a má deprese. Vlastně z toho nikdo není úplně ve své kůži, ale nevíme co udělat. Mluvit s ním o tom nemůžeme, protože by se cítil zrazený a možná by si ublížil a to se nesmí stát.
Tom se ale na konci Listopadu stěhuje pryč, tak bude po starostech jeho, i ostatních. Teda alespoň doufám.

Ještě bych mohla naspat něco o učiteli tělocviku, abych si také vylila co mám na srdci.
Neučí naši třídu, ale když se někdy poštěstí a máme ho na suplování, tak to vždycky stojí za to! Nehledě na to že mi říká tak jako nikdo:)) Tak mi michodem říká jenom on. A někdy se na mě kouká a já zase na něj. Dneska na mě vyplázl nenápadně jazyk a usmál se, když jsem se na něj koukla. Potom mi holky začaly brát věci (-_-) a náš pan učitel si toho samozřejmě všimnul. Rychle mi to vrátily, ale zapomněly na hřeben, který on hned zabavil a ještě se s ním učesal :D. Teda ne doslova, moc vlasů už nemá, dokonce má na hlavě takové to malé plešaté kolečko ála podle hrnce, ale učesal. Aby ste si totiž nemyslely, není to žádný zajíček, mohl by to být můj táta, ale to mu na sex-apealu neubírá :D. On sám má rád mladší holky, jak už jsme zjistili. Chodí prý s bývalou oktávankou, která je podle mých výpočtů asi o polovinu mladší než on. Jestli s ní pořád je to nevím...
Ale vím, že s námi letos pojede na lyžák, tak doufám, že to bude stát zato! :D

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama