Jak život plyne pořád dál...

29. listopadu 2013 v 15:43 | Lottie |  Z deníku Lottie
Čas mi teď ubýhá tak rychle, že si to někdy ani nestačím uvědomovat. A to už pomalu klepou Vánoce na dveře. Dokonce už i sněžilo, sice málo, ale přece jen.
To mám asi na zimě nejradši. Pozorovat sněhobílé vločky padat na zem, na lidi, kteří jsou šťastní, protože je to krása. Vidět děti stavět sněhuláky nebo se koulovat a dělat to samé, ikdyž už dávno nejsem tak malá. Šlapat na bílou měkkou pokrývku země, kterou má na svědomí opět ten krásný sníh. Nosit zimní bundy, kabáty, šály, rukavice a čepice, abychom nenachladly. Péct perníčky, poslouchat koledy, psát Ježíškovi a věřit v něj...
A ještě mnoho dalších důvodů, proč miluju tohle období. Je na něm úžasné všechno, ale nejvíc asi to, že jsme všichni spolu a uvědomujeme si, jak je to úžasné. A jaké to má kouzlo:)

Jinak je vše při starém, učím se, směju se, běhám, hraju, zpívám si, věřím, doufám, spím a jím.


Někdy se tak ptám sama sebe: Jsem šťastná? Ne, nejsem. Ale proč? Co mi jen chybí?
Sama vím moc dobře, že to je láska. Ale nejspíš chci od toho života moc, nemůžu mít přece vše, na co si vzpomenu.
Jsem spokojená, na stav šťasná si asi budu muset ještě počkat.

Nesnáším být sama! Zrovna teď, když moje dvě kamarádky onemocněly a kluk se kterým sedím na češtinu taky, mám pocit samoty dost často. To si pak třeba mluvím sama se sebou, nebo přemýšlím nahlas. Dneska v češtině, se mi to zrovna přihodilo. Kontrolujeme jedno cvičení, jsme u slova tenis a první co mě napadne, je penis. To řenknu nahlas přes celou třídu a ta se mě odmění bouřlivými výbuchy smíchu každého ze spolužáků. Celkem trapas. Učitel češtiny se toho pak ale nějak chytil a začal vyprávět trochu nevhodné vtipy a říkat slovní hříčky, takže tak.

Mám toho ještě mnohem více na srdci, ale o tom snad až někdy jindy. :-)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Dakota -- staycomplicated.blog.cz Dakota -- staycomplicated.blog.cz | E-mail | Web | 29. listopadu 2013 v 18:25 | Reagovat

Vánoce, Vánoce ! :3 těšim se jak malá -.-

2 Wee McClain † Wee McClain † | Web | 30. listopadu 2013 v 1:13 | Reagovat

Čas mi vůbec neutíkal ale jak jsem si začala uvědomovat že budou Vánoce utíká to pomalu:(

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama