Konečně večer!!!

15. listopadu 2013 v 19:46 | Lottie |  Z deníku Lottie
Možná je to divné, ale někdy mám prostě dny, kdy se mnou není žádná řeč a jsem hrozně přecitlivělá. Ten den byl bohužel zrovna dneska.

Začalo to ráno tělákem, když jsme hráli basket, který mi vůbec nejde. To se vždycky vztekám, nadávám, ale snažím se a nevzdávám to. Stále jsme prohrávali a v pauze jsem byla už vážně mimo, čehož si bohužel holky nevšimly a začaly mě štvát, tak, že po mě házeli míče. Normálně bych si z toho nic nedělala s radostí se do té míčové války přidala. Ale jelikož moje nervy už visely na vlásku, tohle přispělo k tomu, aby praskly.
Tak jsem na ně něco zařvala a potom jsem se slzami odešla do šatny, kde jsem byla konečně sama a mohla se uklidnit.
...Pak už to bylo celkem v klidu, jen mě bolela celý den rochu hlava.
Na trenignu jsem si po dlouhé době konečně zahrála a jsem za to opravdu ráda. Poslední dobou mám ale pocit, že to ztrácí úroveň. Před dvěma rokama jsem se celá třásla a měla strach, jak to bylo náročné, ale potom byly alespoň vidět výsledky. Ale teď...jako by to byla rutina, která se stále opakuje dokola.
Mám už delší dobu takový špatný pocit hluboko v sobě, že se už nic nového nenaučím, že zůstanu tam, kde jsem. To mě moc mrzí.

Ale zpět k tomu, co se stalo.
..Jsem zabraná do čtyřhry, zahraju krátký míč, ovšem moc vysoko, takže ho protikráš stihne vybrat. Bohužel vsadil na útočnou hru a rozhodl se smečovat. Jeho smeč ale zasáhne mé levé oko.
Najednou ucítím palčivou bolest a vyhrknou mi opět slzy. Přibíhá trenérka a rychle mi kontroluje mé zraněné oko. Naštěstí s úsměvem prohlašuje, že je to v pohodě.

No vážně :D. není to žádné hrozné zranění, ale dokážete si asi představit jaké to je mít strach, že nemáte oko (y).

Tááákže posílám všem pozdrav a přeju klidný víkend! :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 ruthi. ruthi. | Web | 16. listopadu 2013 v 18:56 | Reagovat

nesnáším basket :D jsem nehorázné poleno. vypadá to na chvilkovou slabost, nebo aspoň já z toho mám takový pocit, takže se svět stejně nezboří! zkusila bych si život trochu okořenit, co takhle nějaká lumpárna, aby sis vybila hormony zlosti a bezmoci :D

2 Lottie Lottie | Web | 30. listopadu 2013 v 9:20 | Reagovat

[1]: Dám na tvé rady:D zkusím vymyslet nějakou lumpárnu, jak píšeš,a víc si užívat,  žijeme přece jen jednou! :D:)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama