Poslední den nicnedělání

10. listopadu 2013 v 18:49 | Lottie |  Z deníku Lottie
Po delší době opět něco z deníčku:). Neměla jsem poslední dobou vůbec náladu něco takového psát, možná to bude tím, že se stalo tolik věcí a já je chtěla spíš zapomenout, než je řešit.

Ale dnes mám konečně volno! Celý den si užívám a ani jsem nevytáhla svůj líný zadek a neběhala jsem. Jinak poslední dobou se snažím zamakat na briše, našla jsem si nějaká videa, tak denně cvičím, ale výsledky zatím nic moc. Jediná změna, kterou jsem za tu dobu zpozorovala je ta, že moje břicho je pevnější a taky hubené, ale vytoužené buchtičky pořád nikde. Áááách jo. Ale nevzdám to.

Zjistila jsem, že nesnáším matematiku a fyziku. Nechápu všechny ty vzorce a rovnice, jsou to prostě jen čísla a písmenka, kterým nerozumím. Dělá mi to problém a to jsem teprve v sekundě! Co bude proboha dál? S mým časovým vytížením a leností asi brzo propadnu. Takže dnes jsem už bohužel nenašla žádnou výmluvu a šprtala se vzorečky.
Vzroce už umím, ale stejně to nechápu. Fuck science!

Awww, jsem závislá na čokoládě! Znáte to? Když máte každý den takové nutkání a musíte si koupit minimálně jednu čokoládovou tyčinku? Já ano.
Někdy si připadám jako nenažranec když do sebe pořád láduju čokoládu, brambůrky, energy drinky a všechno to pěkně splácám dohromady.
Naštěstí to vyběhám :D (y).

Znáte třídní úchyláky? (tak jim říkám já:D). Moc bych se divila, kdyby v nějaké třídě chyběly. Mají v mobilu spoustu porna (-_-), vyžívají se v dvojsmyslech a nenechají nás na pokoji. Pořád se nám dívají na zadek a když si vezmeme do školy legíny, tak mají svátek. Samozřejmě se nevyhnete narážkám, které vás rozhodně nepotěší.
Samozřejmě co je špatného na tom, že se někomu líbíte že? Jenže kdyby spíš pochválili jaké máte oči, né zadek, bylo by to milejší :D.
Takže tak.

''Design''. Anooo, zase jsem to změnila a je to jako vždy jednoduché. Ale v jednoduchosti je přece krása.
...A taky to neumím :D, takže jsem ráda, že tu mám aspoň něco.

To bude asi všechno, co jsem potřebovala sdělit. Tak vás všechny zdravím a přeju ať si pořádně odpočinete:)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama