Prosinec 2013

Vánoční dárky:)

30. prosince 2013 v 16:03 | Lottie |  Když Lottie kecá
Ahoj, dnes jsem doma, takže se snažím zaměstnat psaním.
Včera jsme se tak bavili s kámoškou venku o našich předsevzetích a mě se zdálo, že použila výraz z mého včerejšího článku, tedy arogantní a sobečtí. Teda uvědomila jsem si to až doma a nebyla jsem si zdaleka tak jista, jestli řekla opravdu tohle. Ale jestli řekla, tak by to muselo znamenat, že tohle četla a nejsem v naprostém utajení -__-. Proto mi moje milá přítelkyně pak řekni, jestli si tohle četla nebo ne. Z celého srdce doufám v to, že ne. :)

Ale jinak k Vánočním dárkům.
1) Kryty na mobil (Htc one V)
Vážně netuším odkud jsou, ale jsou strašně pěkné:3. Pořád je dokola měním, můj mobil je v nich vážně fešák :).

2) Tablet
Miláček:3 vlastně jsem na Vánoce ani nevěděla, co dostanu, ale tohle bylo příjemné překvapení!:), plus ještě klávesnice...která je samozřejmě praktická.
3) Knížky
Do té první jsem se opravdu začetla. Možná na ni později udělám nějakou recenzi, uvidím. A pokud se mi zalíbí i ty další knihy, tak sem o nich taky něco určotě napíšu:).
4) Kosmetika
Zleva: Maybelline-COLO RAMA, tmavší modrá, kokosový cestovní sprchový gel (ta vůně:3), Gliss Kur (moje oblíbená značka šamponů ,,Pro vlasy jako hedvábí'', pleťová maska s minerály z Mrtvého moře, AVON - colortrend.
Možná později na nějaké produkty udělám recenzi.
5) Trička
Trička jsou moc pěkná, sama jsem je vybírala:D, ale nákupy oblečení prý až pozdějc, až budou pořádný slevy.

Letos byl Ježíšek opravdu štědrý, určitě to tak bylo i u vás:). A co jste dostaly k Vánocům vy?

Předsevzetí.

29. prosince 2013 v 10:59 | Lottie |  Z deníku Lottie
Táákže čauec, po dlouhé době jsem se odhodlala zase napsat pár řádků. Vánoce utekly jako voda, co se taky dalo jiného čekat.
Hned po nich, jsem zase musela něco sprominutím pos*at. Hmm, taky byste na sebe asi nebyly moc hrdí kdybyste se svým kamarádem dělaly to, co já. Ale já jsem bohužel horká hlava, napřed jednám a až potom myslím. Šlo to prostě jedno po druhým... naštěstí jsem musela jít brzo domů. A až tam mi pak samozřejmě došlo, že to byla velká blbost.
Nebudu tu popisovat, co se přesně stalo, ale nikdo to neví, a taky se nedozví. Doufám.

No, jinak kromě vyčítání svých nenapravitelných chybiček si užívám svátky, stejně tak jako všichni ostatní. Dneska konečně musím jít zase na vzduch, s mojí druhou polovičkou Májou, jinak mě z té samoty asi hrábne. Nic proti moje milovaná rodino, mami, tati, babičky a dědové, tety a strýcové, sestřenice a bratranci, jste neskutečně fajn, ale jako s kámoškou si s vámi nepokecám.

Včera jsem si usmyslila, že půjdu konečně běhat, abych nezklamala trenéra...Ale víte co, všechno to cukroví, čokolády, mňaaam...Tolik jsem se přejedla, až jsem si myslela, že to při tom běhu včechno vybliju...Ale zvládla jsem to, huráá. Takže tak:D.

Taky vás štve ta děsivá skutečnost, že nesněží?! U nás, tady v nížinách, jako by bylo spíš jaro než zima. Fakt super, naštěstí u babičky je 20 min cesty 500ti metrovej kopec, tak jsme ho využili. Bohužel, sníh je tam úpná břečka, co se dá čekat, když je tam 15 stupňů...:(

Později se chystám nafotit to, co jsem dostala k Vánocům, jak se to teď dělá:D. Jooo, Vánoce nejsou jenom o dárcích, ale o tom, že jsme všichni spolu...Ale stejně to udělám:D.

Báááy:)
Edit: Abych nezapoměla, já hlava děravá, měla bych napsat ještě ta předsevzetí :D.
1) Běhat i o víkendech
Náš hodný trenér nám píše vždy tréningový plány na víkend, do posledního puntíku propracovaný a celkem náročný, tak bych je mohla začít plnit poctivěji, když si stím dal práci.
2) Nekašlat na školu
Taky se vám stane, že prostě přijdete domů a místo toho, abyste se začli učit na testy a dělat úkoly, jenom tak ležíte a na všechno kašlete?:) Mě pořád, proto, bych to tento rok alespoň trochu napravila.
3) Nebýt naivní
Naletím skoro každému. Ať už jde o lekání, nebo cokoliv jiného, není vůbec těžké mě přesvědčit. Proto si budu pamatovat toto předsevzetí a dřív, než zase někomu naletím, si pořádně rozmyslím, zda-li to myslí opravdu vážně.
4) Pravidelně cvičit
Čokoládoý tyčinky a cukroví- to by mi šlo! Ale takové každodenní cvičení, to chce už víc odvahy.
Stáhla jsem si nově do tabletu takový program na posilování různých partií, tak podle něj začnu od nového roku pilně a pravidelně cvičit a běda mi, jak to nedodržím!
5) Číst knihy
Ježíšek mi nadělil 3, tak to beru jako znamení, že bych měla začít číst. Dělá mi celkem problém se na knihu dlouhodobě soustředit, víc jak půlhodiny to nevydržím, tak na sobě chci zapracovat. A taky rozvíjet kreativní myšlení, jasně mami.
6) Nezabívat se klukama
Jenom to rozptyluje od důležitých aktivit! Kdyby se našel nějaký fajn a hodný, tak proč ne, ale zatím mě potkaly jen ti arogantní a sobečtí...
7) Naučit se vařit jednoduchá jídla
Myslím, že je čas na to naučit se nějaká ta základní jídla. Bude to asi boj, protože většinou jsem líná namazat si i chleba se šunkou, ale jednou se to naučit musím. Budu to do života potřebovat.
Pak ještě pár takových méně podstatných bodů:
-Fotit. Jestli se tohoto bodu budu držet, poznáte podle toho, jestli na blog přidávám fotky, či ne :D.
-Zpestřit své líčení. Celkem mě začíná štvát, že se každý den líčím stejně. Takže začnu používat třeba stíny, nebo budu měnit způsob malování očí.
-Uklízet si častěji pokoj. Jsem zkrátka čuně a u mě v pokoji to vypadá často jako v chlívku, nebo po výbuchu, jak by řekla moje mamka.

***Všechny obrázky jsem čerpala z weheartit.com :). Tak už konečně naschle:D.


Sněhový vločky, jídlo, pohoda.

7. prosince 2013 v 10:13 | Lottie |  Z deníku Lottie
Jsem teď nějaká šťastná...
Což je mimochodem super pocit, jen se bojím, že tak, jak rychle přišel, zase zmizí.
Jinak ředevčírem byl Mikuláš a jako každý rok jsme s holkama chodili. Musím uznat, že se v kůži anděla vůbec necítím, radši bych byla hrozný čert, co chrastí řetězi a dělá všude rámus, né anděl v bílém, co se musí pořád usmívat. Ale lenost mi bohužel nedovolí, si udělat nový kostým čerta. Prokletí.
Tento týden jsem dost zlenivěla. Může za to můj vyviklaný kotník, který musí být stažený, aby nebolel. A taky to, že nám odpadly 2 tréningy. Takže jen sedím doma a jím čokoládu, kterou mi nadělil Mikuláš. Snad nestloustnu :D.
Tohle jsem udělala, když jsem se doma nudila..
A teď to nejlepší: NAPADL SNÍH!!!!! :3
Bože, jak já jsem se na tu chvíli těšila. Není ho sice moc, ale přece, tak snad nám brzo neroztaje.
Tady je fotka focená asi před 5 minutami, omlouvám se za kvalitu.
Táák měla bych konečně vstát z postele a něco začít dělat:D. Všem vám přeju příjemný víkend a aspoň trochu toho sněhu :3.