Březen 2014

Fotky z výletu.

30. března 2014 v 11:53 | Lottie |  Lottie fotí
Se článkama je to teď opravdu bída, je totiž jaro a já mám v plánu úplně jiné věci, než sedět za notebookem.
Včera jsem byla s rodiči na překvapivě fajn procházce (protože normálně se jim snažím vyhnout, jelikož se k smrti nudím...ale tahle byla fajn, dokonce se mi nechtělo ani domů). Udělala jsem spoustu fotek, takže tady je pár na ochutnávku:
Je to dost amatérské...Ale tak jsem začátečník přece :) :D. Co na fotky říkáte vy?

Slunce v duši, pohoda.

15. března 2014 v 11:46 | Lottie |  Když Lottie kecá
Poslední dobou se nám udělalo krásně, že?:) Sluníčko svítilo, bylo na tričko, dokonce jsme už byly i fotit, prostě paráda. Člověk po studené zimě (nebo i teplé to je jedno), dostane spoustu nové energie a má hned chuť jí využít! Nechce se mu sedět doma, ale chodit po venku, skákat běhat a chovat se jako malé dítě. Cítít tu vůni kytek a trávy a všeho možného co v zimě spalo, to já prostě miluju. Jaro patří mezi moje nejoblíbenější roční období!
Dnes konečně jedu k němu, mám strach, je to už dlouhá doba co jsme se neviděli, co když bude něco jinak? Co když se něco pokazí?! ...Ale hlavu vzhůru! Nějak se to zvládne, všechno bude fajn, jenom tomu musíš sama věřit.
Potom bychom měly jet nakupovat boty, no to bude zase akce, paráda. Chtělo by to něco jako conversky nebo vansky, tak uvidíme. Nehledě na to že už by to chtělo jet na větší nákup oblečení, ale to asi dneska nestihnu, škoda.
Přemýšlím o čem psát článek, jestli o sobě (ale to mi přijde trochu divné), nebo se mám zaměřit na nějaké téma třeba móda, nebo filmy, fotky no nápadů je spousta, ale co dřív?

Dnešní generace jde do háje a to i se mnou!

9. března 2014 v 11:57 | Lottie |  Z deníku Lottie
Pokud si jeden z těch moralistů, co nadávají na mokré třináctky, co by se měli dívat na Mickey Mouse a hrát si s panenkama místo toho aby randili s klukama a chodili na párty tak prosímtě nečti tento článek. Mokrá třináctka by tě nechtěla nijak vytočit, protože si bude právě vylívat svoje srdce.

Fajn. Můžu začít.
Je jasný, že všechno je jednou poprvé. První krůčky, první slova, první láska, první pusa, první zklamání...Ať už je to dobrý nebo špatný, všechno je jednou poprvé. Takže i chlast.

Byla jsem pozvána na oslavu mých 15tiletých kamarádek a to by byl přece hřích odmítnout. Ze začátku to vypadalo jako úplně nevinná oslava, hraní na xboxu, hodně jídla, pití, smíchu. No dobře v tom pití bylo trochu alkoholu, takže jsme se po chvíli dostaly do takové té lepší nálady. Pak už začalo jít do tuhého, když jsme začali hrát takovou chlastací hru. Byla jsem už načatá takže jsem se nedostala ani na třetí políčko. Smála jsem se na celé kolo a musím přiznat, že v tu chvíli mi bylo opravdu blaze. Pár lidí, kteří byli nezkušení jako já, na tom bylo stejně, takže to byla pohoda. Potom jsme šli do vířivky, představte si to, přiopilí puberťáci v plavkách v jedné vířivce, to nemůže dělat dobrotu. Ani nevím jak se to stalo, v tu chvíli to bylo tak přirozené a líbala jsem se s jednou s oslavenkyň. Kluci samozřejmě hned dělaly zvuky a tleskaly, no dokážete si to představit.
Potom jsme šly tančit, to už bylo hodně lidí nalitých takže jsme neměli skoro žádné zábrany.
Vlastně si to už nijak moc dobře nepamatuju, jenom že jsem ještě vypila hodně drinků, a bylo mi hodně špatně a taky jsem to pak všechno vyzvracela. Kámoška samozřejmě nebyla vůbec ráda, protože to na tom záchodě pak taky vypadalo dost blbě. Achjo.
Potom jsem se taky dozvěděla že jsem tancovala na Miley Cyrus, tudíš jsem vrtěla zadkem jako totální kretén, ale co. Prý jsem taky filozofovala o lidském štěstí a o mamce a o strejdovi a nebyla jsem k zastavení. To člověk opravdu rád slyší, fakt. Bylo toho ještě víc, ale už nemám odvahu nic víc psát.
To stačí, to bylo moje poprvé a naposledy, tohle už vážně nikdy víc!

Jinak dámy a pánové, nenadávejte mi za to. Vím, že jsem na věci co dělám příliš mladá, malá, hloupá a nevyspělá, ale taková já už prostě jsem. Dělám blbosti, ale aspoň něco zažiju a mám na co vzpomínat. Jo kámo mám dobrej život! I přes to všechno si to užívám a miluju to.
:)) Klidně se k tomu vyjádři, ale hlavně slušně...

Army fashion

8. března 2014 v 8:50 | Lottie |  Lottie píše o kráse a módě
Jde o velmi populární trend. Vystihujou ho vojenské vzory, khaki, tmavé barvy, a celé to patří spíše k těm drsnějším stylům. Viděla jsem už mnoho outfitů, které mě zaujaly tím, jak jdou vojenské kousky různě kombinovat a jak jde si udělat outfit přímo podle sebe, podle vlasního vkusu.
Je třeba si ale dát pozor na některé věci: 1. Outfit by neměl být celý sladěný do vojenského vzoru.
...Protože přiznejme si, to už bychom opravdu vypadaly jako voják.
2. Pozor na růžovou! Je sice známo, že kombinovat barvy styly a vzory je dovoleno, ale je nutno být při takovém kombinování také opatrný. Například bude určitě vypadat divně, když vojenskou bundu sladíme s růžovým topem a růžovými šperky. To platí i u všech jiných výrazných barev. Samozřejmě se s růžovou a army dá kombinovat, když k ní dáme spíš ty elegantnější army kousky, bude to dokonalé.
3. Stříbrné šperky. Určitě jste ještě neviděli army outfit, kde by byly stříbrné šperky. To je asi proto, že ty se tam prostě nehodí. Proto pokud chcete jít na jistotu, volte raději ty zlaté.
Jinak je to už jen na vás! :)
Tady je pár outfitů na ochutnávku army stylu:


Co si myslíte o army stylu vy?:))

Co z té holky bude?!

5. března 2014 v 18:40 | Lottie |  Z deníku Lottie
Další 3, 4, 5 hm jde to z kopce. Dnes jsem vedla s mamkou dost blbý rozhovor o tom, co ze mě bude. Vlastně mi nic nejde, v ničem pořádně nevynikám, naopak spíš propadám.
No mohla bych být třeba kadeřnice, ale pomalu se začínám obávat, že ani k tomu nemám vlohy. ...Už to mám! Budu řídit hovnocuc!:) Budu hrdě sedět za volantem a vozit ten smrad. Hurá.

Škola mi prostě leze krkem a kdoví čím ještě dalším, ani nechtějte vědět. Nejradši bych jen chodila nakupovat, do kina, nebo prostě jen tak ven s přáteli, to by bylo parádní.
Ale někdo chytrý musel vymyslet, že děti musí chodit do školy, a když už nechodí do školy, tak se do ní musí připravovat. Aby se z toho jeden nezbláznil.

Ještě je tu možnost, že si najdu boháče, odstěhujem se do vily a on mi bude všechno s radostí platit, ale na to raději nemyslím, nechci být bláhová...

Nejradši bych vše posunula zpátky, asi někam tam, kdy jsem měla na vysvědčení samé jedničky a dívala se v televizi na W.I.T.CH. a né po klucích a myslela na blbosti. Hlava lítá v oblacích, na napomínání nedbá a pak to vypadá tak jak to vypadá.
Příroda to asi tak chtěla, možná mi chtěla naznačit že jsem opravdu tak blbá. Děkuju, teď už to vím.

Focení přírody u babičky na venkově.

3. března 2014 v 18:41 | Lottie |  Lottie fotí
Opět se musím omluvit za svou dlouhou neaktivitu na blogu. Nebyla nálada, byla jsem ve stresu a myslela jsem úplně na jiné věci. Asi budu muset pozměnit trochu svůj denní rozvrh, protože už mě začíná namáhat každý den sport a do toho ještě mnoho učení, nepochopené látky...No zkrátka už je toho na mě moc a chtěla bych víc volna jen pro sebe, snad to nějak půjde zařídit.
Jinak o víkendu jsme byly u babičky na venkově, chovají králíky, slepice a taky mají kočky, takže jsem vytáhla foťák a fotila co se dalo. Některé fotky jsou celkem povedené, jiné méně, no můžete posoudit sami.

Tady jsou kočky:


Jiné než černé kočky nevedeme :D.

Milujeme slepice!:D Jsou to fakt modelky:3
A dál už jen nějaké květiny, rostliny:D)...No tak to by asi stačilo...:) Co si o tom myslíte vy?