Co z té holky bude?!

5. března 2014 v 18:40 | Lottie |  Z deníku Lottie
Další 3, 4, 5 hm jde to z kopce. Dnes jsem vedla s mamkou dost blbý rozhovor o tom, co ze mě bude. Vlastně mi nic nejde, v ničem pořádně nevynikám, naopak spíš propadám.
No mohla bych být třeba kadeřnice, ale pomalu se začínám obávat, že ani k tomu nemám vlohy. ...Už to mám! Budu řídit hovnocuc!:) Budu hrdě sedět za volantem a vozit ten smrad. Hurá.

Škola mi prostě leze krkem a kdoví čím ještě dalším, ani nechtějte vědět. Nejradši bych jen chodila nakupovat, do kina, nebo prostě jen tak ven s přáteli, to by bylo parádní.
Ale někdo chytrý musel vymyslet, že děti musí chodit do školy, a když už nechodí do školy, tak se do ní musí připravovat. Aby se z toho jeden nezbláznil.

Ještě je tu možnost, že si najdu boháče, odstěhujem se do vily a on mi bude všechno s radostí platit, ale na to raději nemyslím, nechci být bláhová...

Nejradši bych vše posunula zpátky, asi někam tam, kdy jsem měla na vysvědčení samé jedničky a dívala se v televizi na W.I.T.CH. a né po klucích a myslela na blbosti. Hlava lítá v oblacích, na napomínání nedbá a pak to vypadá tak jak to vypadá.
Příroda to asi tak chtěla, možná mi chtěla naznačit že jsem opravdu tak blbá. Děkuju, teď už to vím.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama