Duben 2014

Názor na dnešní generaci - tak trochu jinak.

22. dubna 2014 v 14:55 | Lottie |  Když Lottie kecá
Už delší chvíli si všímám, kolik lidí nadává na dnešní mladé slečny mezi hlavně mezi 11 a 13 rokem (ale i výš), jak se chovají špatně. Že jsou všechny stejné, že se všechny opíjejí a potom si o tom píšou statusy, že sprostě nadávají, kouří, přehnaně se malují, oblíkají se jako d*vky (sprominutím) a neustále špulí pusu do 'duckfejsu'. No jasně, určitě jste mnoho takových holek viděli, jak na sociálních sítích, znáte ji sama nebo jste dokonce tou dotyčnou.
...Ale vezměme to s nadhledem, to je spíš jen taková menšina že? Na koždou holku někdy přijde puberta, ať už v 11 nebo v 16 projít si tím musí každá a potom stejně každá dospějeme a budeme se tomu smát a říkat si, jaké to byly dobré časy.
Můj názor je na to jiný. Myslím si, že slečny by měli vyzkoušet vše, na co mají chuť, protože jestli to neudělají teď, udělají to pozdějc a to přece může dopadnout ještě mnohem hůř :-). Samozřejmě, že to někdy dopadne špatně, že najednou se stanete závislý na cigaretách ve 12, ani nevíte jak a potom se toho jen těžko zbavujete. To je začarovaný kruh, ale jediné co můžete dělat je čekat až to přejde, až vystřízlivíte a dojde vám, že to byla blbost.
To samé s malováním :) Slečny se sebou nejsou spokojené, když se podívají do zrcadla a vidí plno nedostatků, kterých si ani nikdo nevšimne nebo se mu naopak zdají roztomilé a přitažlivé. My se je ale snažíme zakrýt makeupem a potom to někdy dopadá, tak jak to dopadá ..Ale na přirozeném líčení není nic špatného a za tím si stojím! Takže radši nenadávejte a zkuste se vcítit do role puberťačky, která chce vypadat hezky.
A takhle bych mohla psát pořád dál, i co se týče alkoholu, pokud to vyzkoušíte, tak se poučíte ze svých chyb a to je jedině dobře.

Prostě zkoušejte, užívejte si, buďte štastní, ale všeho s mírou. Hlavně buďte sami sebou!

Filmy a seriály? Kde je najít?

20. dubna 2014 v 20:28 | Lottie |  Když Lottie kecá
Určitě se je mnoho lidí, které neuspokojí výběr filmů v televizi nebo jim nevyhovuje čas, ve který jsou vysílány nebo prostě jen nesnáší ty otravné reklamy, kterých je na některých programech i více než samotného filmu. Já osobně dávám přednost notebooku, který má stejnou funkci s výhodami: je přenosný, filmy zde můžete sledovat kdy chcete, jak chcete, a můžete si je kdykoliv stopnout a vyvarovat se otravných reklam, které přijdou vždy v nejnapínavější části filmu. Proto raději volím pohodlnější cestu - dívám se na filmy online a bezplatně.
Takových stránek na internetu je opravdu mnoho, ale já zde uvedu jen moje nejoblíbenější a ozkoušené.
-Najdete tam skutečně mnoho filmů, od nejznámějších trháků až po méně známé. Svoje si tam najde asi každý, je tak opravdu z čeho vybírat a všechny filmy jedou tak jak by měli, takže by neměl být problém se spuštěním. Tohle je asi moje nejoblíbenější stránka.
-Je tam hodně trháků a oblíbených filmů, které ještě ani neběželi v televizi např. dnes se chystám podívat na Vlka z Wallstreet a na této stránce mám možnost se na něj podívat online.
-Další zajímavá stránka s mnoha a mnoha filmy, které stojí za to.
-Z vysoké škály seriálů si vybere snad každý! Já jsem pravidelný divák 2 Broke girls a New girl a na této stránce sleduju všechny díly.
-Stránka se seriály uchvátí každého milovníka!

A co ty? Dáváš přednost televizi nebo máš raději všechno podle sebe a online? :)

Nemoc, ach ta nemoc.

9. dubna 2014 v 17:45 | Lottie |  Z deníku Lottie
Když přeskočíme celé dnešní deprese a záchvaty paniky o kterých sem raději nebudu nic víc psát a podíváme se na celou věc pozitivně, uvědomíme si, že všechno špatné je pro něco dobré a život jde dál...
Nebo taky 'Co tě nezabije, to tě posílí' apodobně.
Taky někdy máte takové zvláštní osvícení, že víte úplně přesně, čeho chcete v životě dosáhnout, co chcete dělat a čím chcete být? Teda, že chci být psycholožkou a pomáhat lidem vím už dlouho, ale teď cítím tu úžasnou jistotu a touhu a řekla bych i že mám konečně po tak hrozném dni dobrou náladu :D
Za tu svou nemoc jsem už zhubla dobrý 2 kila, takže jestli to takhle půjde dál tak ze mě bude za chvíli ta kostra, co je v každé strašidelné dětské pohádce.
Znáte to, prostě pohodička :3
***Jinak na druhém obrázku od spoda je nový BBcream :) Možná později udělám recenzi, podle toho jak se mi bude líbit, zatím je to takové sporné :D.