Názor na dnešní generaci - tak trochu jinak.

22. dubna 2014 v 14:55 | Lottie |  Když Lottie kecá
Už delší chvíli si všímám, kolik lidí nadává na dnešní mladé slečny mezi hlavně mezi 11 a 13 rokem (ale i výš), jak se chovají špatně. Že jsou všechny stejné, že se všechny opíjejí a potom si o tom píšou statusy, že sprostě nadávají, kouří, přehnaně se malují, oblíkají se jako d*vky (sprominutím) a neustále špulí pusu do 'duckfejsu'. No jasně, určitě jste mnoho takových holek viděli, jak na sociálních sítích, znáte ji sama nebo jste dokonce tou dotyčnou.
...Ale vezměme to s nadhledem, to je spíš jen taková menšina že? Na koždou holku někdy přijde puberta, ať už v 11 nebo v 16 projít si tím musí každá a potom stejně každá dospějeme a budeme se tomu smát a říkat si, jaké to byly dobré časy.
Můj názor je na to jiný. Myslím si, že slečny by měli vyzkoušet vše, na co mají chuť, protože jestli to neudělají teď, udělají to pozdějc a to přece může dopadnout ještě mnohem hůř :-). Samozřejmě, že to někdy dopadne špatně, že najednou se stanete závislý na cigaretách ve 12, ani nevíte jak a potom se toho jen těžko zbavujete. To je začarovaný kruh, ale jediné co můžete dělat je čekat až to přejde, až vystřízlivíte a dojde vám, že to byla blbost.
To samé s malováním :) Slečny se sebou nejsou spokojené, když se podívají do zrcadla a vidí plno nedostatků, kterých si ani nikdo nevšimne nebo se mu naopak zdají roztomilé a přitažlivé. My se je ale snažíme zakrýt makeupem a potom to někdy dopadá, tak jak to dopadá ..Ale na přirozeném líčení není nic špatného a za tím si stojím! Takže radši nenadávejte a zkuste se vcítit do role puberťačky, která chce vypadat hezky.
A takhle bych mohla psát pořád dál, i co se týče alkoholu, pokud to vyzkoušíte, tak se poučíte ze svých chyb a to je jedině dobře.

Prostě zkoušejte, užívejte si, buďte štastní, ale všeho s mírou. Hlavně buďte sami sebou!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 neweresth neweresth | Web | 22. dubna 2014 v 15:16 | Reagovat

Něco na tom bude, že by si člověk měl užít dokud to jde, ale myslím si, že lepší je být dítětem dýl a nesnažit se prostě tak brzo "dospět", ale záleží na každém. Jo, já jsem kouření nezkoušela a ani žádné drogy a s alkoholem jsem měla taky malou zkušenost, ale nic převratného. MYSLÍM, ŽE V TOMHLE OHLEDU O NIC ČLOVĚK NEPŘICHÁZÍ.. Všechno je to prostě v hlavě, jak se člověk vidí a jak vidí to, co si o něm popřípadě myslí ostatní. Člověk by se měl nad situací povznést. A co víc, já chci cestovat tak  ať si žije každý ve svém stylu. ^^

2 David David | 28. října 2014 v 18:45 | Reagovat

No tak tohle už je něco jiného.
Myslím si že dnešní moderní život to už je něco jiného, než před 20 lety.
Dnešní mládež nedokáže dospět, proto i má takové názory ohledně života před 20 lety a i za dob socialismu.
Chce se to podívat i do historie, a pak se dozvíte pravdu.
Bohužel je to všechno výchovou, to samozřejmě ale když se i podíváte na ně.
Někteří nechtějí chodit do práce, a starší populace stárne a odchází do důchodu, a my mladý co máme dělat v tomhle světovém bordelu.
Který si ani sám nedokáže sjednat pořádek.
Politici nechtějí řešit že se sem blíží islamizace.
Nechtějí to ano řešit, je to bohužel činností člověka.
I politici se nedokážou dohodnout kdo tam bude vládnout.
Jediná strana nestraní česká suverenita nás upozorňuje na zkutečnou hrozbu která se sem blíží.
Věřte mi.
Pojďme alespoň jediné udělat, jít volit českou suverenitu, ale až zase nastanou volby.
Nevím už sice kdy, ale věřte mi že jedině svou vlastní pílí zajistíme budoucnost naší země.

3 N N | 31. prosince 2015 v 0:19 | Reagovat

Ano, každý máme svůj názor a ja ten  Váš respektuji. Ale nemůžu s ním souhlasit (z části). Nevidím žádný duvod, proč by se dívky měly oblékat, jako se oblekaji. Je sice hezké, že se chtějí líbit a v tomhle se "hledají", nicméně, když jdete po ulici a vidíte x holek se stejnym oblecenim, make upem..(bůh vi čím ještě) nepřijde mi, že se najdou. To samé v cigeretach,drogách, alkoholu,(před 15) sexu. Dnešní generace, je nevzdelana! Nemají žádný přehled. (Dalajláma je herec, Marilyn Monroe byla jazzová královna v Africe a hlavní město Nizozemí je Holandsko) Jsem striktně proti Facebooku, na kterém se predhaneji, která z nich má více lajku. Poté velmi povrchně si povídají s nejvíce lajkovanou(dnešní celebritou).Abych to nějak uzavrela. Nejsem proti užívání si mládí, ale na Facebooku si ho neuziji a jednou budou litovat, že si s klukem psali srdicka do chatu místo toho,aby se libali pod (kdekoli)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama